R e k l a m a

Palenie plastikami i odpadami

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Palenie plastikami i odpadami

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #43566 Reply
  marek
  Gość

  Witam z tego co obserwuję mieszkańcom Pajęczna w okresie grzewczym nie przeszkadza że w miasteczku ludzie palą ostro w piecach plastikami i śmiećmi, potem zachorowania na raka, choroby płuc ale chata, zakład ogrzana. W normalnym mieście przyjechała by straż miejska i wlepiła spory mandat; a tu z roku na rok coraz gorzej. Dzisiaj fryzjer w alejce koło kościoła pięknie zadymił żółto białym gryzącym dymem i laboratorium na Kościuszki palą ostro z rana, smród chemii i innych odpadów pewnie medycznych, o domach rodzinnych nie wspominając.

  #43570 Reply
  kjskjg
  Gość

  Wiele domow opala tez trocinami, jest to tez bilao-zoltawy dym i w duzej ilosci jest gryzacy. Ludzi nie stac na gaz,moze za 10 lat! Na mojej ulicy tylko 1 dom jest podlaczony do gazu, a na kolejnej tylko 3.
  Opalanie plastikiem to inna kwestia, bo nalezy tepic takich ludzi. Kazdy ma kosze na posesji wiec powinien z nich korzystac.Tylko glupi pali, bo zalepia komin i piec +truje siebie i sasiadow.

  #43571 Reply
  tors
  Gość

  marek zgadzam sie z toba powinni karac debili ktorzy tak robia

  #43572 Reply
  Adam
  Gość

  Tak powiny być kary dla tych co tak palą,szczególnie na kościuszki,na parkowej też palą aż czarno wystarczy popatrzeć u kogo

  #43573 Reply
  Edek z Fabryki Kredek
  Gość

  Bo palić też trzeba umieć – palmy od góry.
  Polecam obejrzeć ten filmik

  #43590 Reply
  Zdenek
  Gość

  Należy palić plastikami w piecu i tylko w pajecznie!

  #43648 Reply
  blabla
  Gość

  Nie kuście burmistrza żeby powołał straż miejską… Z roku na rok rozrasta się aparat urzędniczy. Ostatnio wymyślili kamery.

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
Odpowiedz do: Palenie plastikami i odpadami
Twoje informacje