R e k l a m a

Przedszkole

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)
 • Autor
  Wpisy
 • #47185 Reply
  Martus
  Gość

  Co z przyjęciami do przedszkola nr 2 w Pajęcznie i co z 6 latkami?/?

  #47186 Reply
  Xcc
  Gość

  Nie wiadomo czy nasz szanowny burmistrz coś zrobi z tym problemem i niech nie mówi ze to problem ogolnokrajowy bo w działo szynie 3latki są przyjęte do przeczkola

  #47187 Reply
  Xcc
  Gość

  Przedszkola

  #47231 Reply
  ka
  Gość

  a co Przedszkola nr 1 nie ma?przecież nie ma obowiązku trzylatka za to jest sześciolatka!!!chcą dzieci do nieprzystosowanej szkoły wysłać!!!

  #47234 Reply
  Rak
  Gość

  Szkoła nieprzystosowana, zastanów się co Ty piszesz…

  #47236 Reply
  Kiki
  Gość

  Mam dzieci w szkole podstawowej i często tam bywam. Muszę przyznać że takich dobrych warunków jakie w tej szkole zostały stworzone dla dzieci to trzeba szukać nie tylko w powiecie ale i w województwie. Sześciolatki będą się tam dobrze miały, a tym samym trzylatka dostaną szansę uczęszczania do przedszkola. Warto rozważyć.

  #47237 Reply
  paj
  Gość

  wspolcuje rocicom obecnych 3 latkow bo oficjalnie nie ma obowiazku ich przyjecia, tylko jesli jest miejsce.A w praktyce zostaly szeciolatki i nie ma miejsca(tak jest w przedszkolu nr 1)
  Sama czekalam zeby moje dziecko poszlo do przedszkola zeby moc podjac prace.Rodzice obecnych 3 latkow niestey musza szukac gdzies miejsca dla swojej pociechy, albo kolejny rok z dzieckiem w domu.
  Odwrocenie ustawy poprzedniej kadencji odczuja wlaśnie dzieci urodzone 2013!

  #47240 Reply
  Solaris
  Gość

  Przy każdej szkole w gminie były przedszkola – w Siedlcu, Patrzykowie, Niwiskach, Dylowie, Gajęcicach, Lipinie. Burmistrz wszystko polikwidował i teraz za mało miejsc.

  #47262 Reply
  ka
  Gość

  a niby jakie jest przystosowanie?bo jak mi wiadomo to jest osobne wejście dla dzieci,które już tam uczęszczają…a te z przedszkola to niby co?gdybym chciała przenieść dziecko do oddziału przedszkolnego i odbierać je o godz 13 to bym tak zrobiła a mi zależy na tym żeby zostało w przedszkolu i myślę że każdy ma swoje racje.Dla mnie to głupota przenosić dzieci kiedy nie ma na to warunków.

  #47891 Reply
  Danek
  Gość

  No zebranie o 13 we czwartek i co oświadczenie ze 6 klatki do szkoly a co z deklaracjami???? A co z przedszkolem nr 1 w Pajecznie tam nie slychać o zebraniu?

  #47901 Reply
  olo
  Gość

  Bardzo wygodne rozwiazanie: zebranie dla pracujacych rodzicow o godz. 13tej. Zebranie w przedszkolu moglo jakos byc w godzinach popoludniowych. No coz jeszcze nalezy sie cieszyc ze znajdzie sie dla nas czas, przeciez lepiej dostosowac sie ogolowi do Jednostki niz na odwrot.? a pozniej argumentem bedzie niska frekwencja rodzicow. Ciekawe jak rozwiazana zostanie kwestia nowych ciemnych sal na ktore sanepid nie chce sie zgodzic, nieprzystosowanych lazienek i cateringowych posilkow??? To tylko wierzcholek gory problemow zwiazanych z utworzeniem oddzialu. Proponuje aby takie spotkanie odbylo sie w szkole podst.aby rodzice mieli swiadomosc tego co chce sie zaoferowac Ich dzieciom przez co najmniej 8 godz przez 5 dni w tyg.

  #47908 Reply
  pyza
  Gość

  tak sie niby martwicie o dzieci a jak jest zebranie to nie pasuje…. widac ze niektórzy rodzice martwia sie o swoja wygode a nie i dzieci, bo gdyby bylo insczej to zrobili by wszystko zeby uczestniczyc w zebraniu i wyjaśnić. Ciagle tylko marudzucie ……

  #47918 Reply
  Obserwator
  Gość

  Jak zwykle ktoś chce znaleźć rozwiązanie problemu braku miejsc w przedszkolu jednym czy drugim w mieście to znajdą się tacy co im wszystko nie pasuje, ciągle narzekają a tu chodzi o przyszłość różnych roczników dzieci. Moim zdaniem 6 latek powinien być w szkole czy w oddziale przedszkolnym przy szkole wtedy szybciej zaadoptuje się w środowisku. Dawniej też dzieci 6 letnie uczęszczały do szkoły tylko teraz rodzicom w głowie się pomieszało i wymagają Bóg wie czego. A następną kwestią jest to iż spotkanie z burmistrzem jest w godzinach jego urzędowania więc nie rozumiem zdziwienia, dziecko ma 2 rodziców więc jeden może się postarać przybyć jeśli zależy mu na dobru jego pociechy.

  #47919 Reply
  Dobra Zmiana
  Gość

  Po co przedszkola? Zlikwidować i będzie oszczędność dla gminy ! Lepiej wydać te fundusze na Dni Miasta albo Targi Końskie !

  #47925 Reply
  olo
  Gość

  A czy Obserwator i Pyza maja może jakieś kolejne madre argumenty i rozwiazania dla cateringu, sztucznego oświetlenia i niedostosowanego zaplecza sanitarnego? Bo widzę ze kwestie godziny spotkania juz rozstrzygneliscie.? Ciekawe czy Bylibyscie równie wyrozumiały gdyby chodziło o Wasze 6-latki???

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)
Odpowiedz do: Przedszkole
Twoje informacje