R e k l a m a

Sesje rady gminy

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #53861 Reply
  Xmen
  Gość

  Witam. Mam pytanie do portalu twojepajeczno.pl.
  Dlaczego nie nagrywacie każdej rady gminy pajeczno???
  Nie dostajecie zgody na to ??
  Mnie interesuje co się dzieje w gminie. Oczywiście wiem że każdy może iść i wstęp wolny jest. Ale głupio mi jest iść tam i siedzieć tak bezczynnie 😉 Proszę o odp 🙂

  #53862 Reply
  Redakcja
  Keymaster

  Dlaczego nie nagrywacie każdej rady gminy pajeczno???
  Staramy się nagrywać każdą ciekawą sesję. Jednak często się zdarza, że nic konkretnego na sesji się nie dzieje i wtedy publikujemy tylko krótki tekst. Drugim powodem jest zbieżność terminów np. sesja w Pajęcznie wypada w tym samym dniu co w Strzelcach Wielkich lub koliduje z innym wydarzeniem.

  Nie dostajecie zgody na to ??
  Wręcz przeciwnie, nigdy nie spotkaliśmy się z odmową czy niechęcią. Przypuszczam, że władze są zadowolone z publikacji, ponieważ każdy może wyciągnąć z filmu swoje wnioski. W przeciwieństwie do dosyć subiektywnych relacji niektórych mediów lokalnych.

  Przy okazji pozwolę sobie odpowiedzieć na pewien zarzut przytoczony przez jednego z radnych opozycyjnych, który ubolewał nad faktem, iż wycinamy jego wystąpienia.

  Z dwugodzinnego czasem trzygodzinnego materiału wybieramy najciekawsze wypowiedzi, jeśli któryś z radnych nie pojawił się w materiale to w moim mniemaniu jego wypowiedź nie wnosiła nic ważnego/nowego do dyskusji.
  Jako ciekawostkę dodam, że z ostatniej sesji na temat obligacji – do której zastrzeżenia miał wspomniany radny – sumarycznie, więcej zostało wyciętych wypowiedzi radnych koalicji i pracowników ratusza, niż opozycji.

  #53879 Reply
  Xmen
  Gość

  Wiem doskonale o którego radnego chodzi, jest bardzo upierdliwy 🙂 Ale mimo wszystko proszę aby więcej takich nagrań było jeżeli istnieje taka możliwość 🙂

  #53882 Reply
  pawel
  Gość

  a co z nagraniami z rady w działoszynie?

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Sesje rady gminy
Twoje informacje