R e k l a m a
Strona głównaPorady ekspertaHokery kuchenne – które sprawdzą się najlepiej?

Hokery kuchenne – które sprawdzą się najlepiej?

Hokery kuchenne są klasycznym, ale jednocześnie nowoczesnym i stylowym rozwiązaniem dla każdej kuchni.

Zazwyczaj umiejscowione przy blacie kuchennym lub wyspie kuchennej, stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych krzeseł, pozwalając nam na zaoszczędzenie miejsca, stanowiąc jednocześnie piękny dodatek w pomieszczeniu. Jakie hokery sprawdzą się najlepiej w twojej kuchni?

Klasyczne i proste

Takie rozwiązania zawsze dobrze działają w przypadku kuchni urządzonych w stylu minimalistycznym i nowoczesnym. Proste, drewniane hokery, bez oparcia i obicia nadają pomieszczeniu bardziej klasycznego sznytu i pozwalają na stworzenie kompleksowego dekoru, tworząc świetne tło dla innych mebli i akcentów. W kolorach naturalnego drewna rozświetlą pomieszczenie i będą świetne w połączeniu z meblami białym lub szarymi i czarnymi, zaś czarne hokery w połączeniu z drewnianymi meblami, w otoczeniu naturalnych tekstur.

Źródło: Hoker czarny, Multiglob

Ekstrawagancja i luksus

Dla osób, lubiących nieco bardziej wyraziste akcenty, polecamy hokery wykonane z metalu lub innych, nieco nietypowych materiałów. Ciekawe formy, zabawa kolorem oraz fakturami jest tutaj jak najbardziej mile widziana. Wszystko oczywiście zależy od tego, jakimi jesteśmy osobami i jaki dekor wybieramy do naszych wnętrz. Nieco luksusu może oznaczać dla nas meble z przezroczystego plastiku połączone, na przykład, z czarną skórą. Nasza wyobraźnia jest jedynym, co nas ogranicza. Nie bójmy się eksperymentować w naszym wnętrzu! Łączenie ze sobą wielu elementów, czy to bogato zdobionych, złoconych, osadzonych mocno w klimacie glamour, czy bardziej pstrokatych i wyrazistych, może przynieść ciekawy efekt, którego wcale się nie spodziewaliśmy.

Źródło: Pexels

Rustykalnie i ciepło

Lubiany przez wielu styl rustykalny wciąż często gości w naszych domach. I tutaj możemy znaleźć piękne krzesła, które będą dopasowane do ciepłego drewna, naturalnych dodatków, kwiatów i zieleni. Hokery kuchenne w takiej kuchni, w prostych formach, mogą wystąpić w naturalnym drewnie lub drewnie białym. Jeśli szukamy czegoś, co nieco przełamie styl rustykalny, będzie to na przykład połączenie drewna z metalowymi nóżkami. Takie krzesła wniosą nieco świeżości i nowoczesności do naszej przestrzeni i pozwolą nam postawić tę kropkę nad i.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R e k l a m a