R e k l a m a
Strona głównaPorady ekspertaKredyt hipoteczny porównanie – znajdź najlepsze oferty bez wychodzenia z domu

Kredyt hipoteczny porównanie – znajdź najlepsze oferty bez wychodzenia z domu

Znalezienie najtańszego kredytu hipotecznego to niełatwe zadanie. Banki dostosowują warunki kredytu do możliwości kredytobiorcy, dlatego na ostateczny wygląd umowy kredytowej bezpośredni wpływ ma wiele czynników. Uwzględnia je porównywarka, która pozwala znaleźć kredyt hipoteczny dopasowany do indywidualnych potrzeb w mgnieniu oka. Komfortowa porównywarka kredytów hipotecznych przyspieszy realizację marzenia o własnym „M”.

Kredyt hipoteczny na Totalmoney.pl pomoże Ci szybko i bez zbędnych trudności wyłonić oferty warte Twojej uwagi. Wystarczy kilka kliknięć, a Twoim oczom ukaże się zestawienie propozycji co najmniej kilku banków, wraz z wszystkimi szczegółami. Chcesz wziąć kredyt hipoteczny? To jeszcze nigdy nie było tak proste!

Kredyt hipoteczny – porównywarka. Narzędzie ułatwiające poszukiwania

Decyzja o kupnie mieszkania czy budowie domu to prawdopodobnie jedna z najtrudniejszych, jakie kiedykolwiek przyjdzie Ci podjąć. Mało kto tak dużą inwestycję finansuje z własnej kieszeni, większość bierze kredyt hipoteczny na kilkaset tysięcy złotych, ze spłatą rozłożoną na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat.

Przymierzając się do zaciągnięcia kredytu, trzeba pamiętać, że jest to zobowiązanie długoterminowe, a co za tym idzie, jego spłata będzie obciążać domowy budżet przez długi czas. Dlatego ofertę należy wybrać tak, aby odsetki i ostateczna kwota do spłaty nie sprawiły nam większych kłopotów.

Banki oferują różną wysokość oprocentowania i prowizji, a także długość okresu, na jaki pieniądze zostaną pożyczone. Oczywiście możesz chodzić od placówki do placówki i samodzielnie zbierać informacje o kredytach, ale równie dobrze możesz skorzystać z porównywarki kredytów hipotecznych. Narzędzie to w jednym miejscu zbiera wszystkie interesujące Cię dane. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Totalmoney.pl, przejrzysz aktualny ranking i w kilka minut dowiesz się, która oferta kredytowa spełni Twoje potrzeby i oczekiwania.

Kredyt hipoteczny – na co zwrócić uwagę?

Porównywarka kredytów hipotecznych jest prosta i intuicyjna, a jej obsługa nie powinna sprawić Ci żadnych problemów. We właściwym miejscu wpisz kwotę, której pożyczeniem jesteś zainteresowany i ustaw dogodny dla Ciebie okres spłaty, a Twoim oczom ukażą się takie informacje jak:

 • oprocentowanie,
 • RRSO,
 • wysokość raty,
 • prowizja,
 • całkowita kwota do spłaty.

Dzięki porównywarce kredytów hipotecznych dowiesz się, który bank oferuje najtańszy kredyt. Pozwoli Ci ona również sprawdzić aktualne propozycje banków w zakresie kredytów hipotecznych.

Kredyt hipoteczny – porównywarka. Jak z niej korzystać?

W pierwszej kolejności zastanów się, jaką kwotę chcesz pożyczyć. To jedna z najważniejszych informacji, którą musisz podać, aby móc prześledzić dostępne oferty. Gdy ustalisz, ile dokładnie pieniędzy jest Ci potrzebne, wykonaj kolejne kroki:

 1. Wejdź na stronę porównywarki kredytów hipotecznych Totalmoney.pl.
 2. We wskazane miejsca wpisz kwotę kredytu, jaka Cię interesuje i podaj dogodny dla Ciebie okres spłaty (pamiętaj, że im dłuższy okres spłaty, tym wyższe koszty kredytu).
 3. Kliknij „Znajdź najlepszy kredyt”.
 4. Jeśli chcesz poznać szczegóły wybranej oferty, kliknij nazwę banku, a Twoim oczom ukaże się zestawienie najważniejszych informacji, w tym kwestie dotyczące oprocentowania czy ubezpieczenia.
 5. Zainteresowała Cię któraś z ofert? Kliknij „Zapytaj o kredyt”, następnie zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza – uzupełnij go i wyślij, a już wkrótce  przedstawiciel wybranego banku oddzwoni do Ciebie z propozycją.

Kalkulator kredytu hipotecznego

Innym przydatnym narzędziem jest kalkulator kredytu hipotecznego. Korzystanie z niego jest intuicyjne. Wystarczy wpisać informacje takie jak kwota kredytu, okres kredytowania i oprocentowanie, a po kliknięciu „oblicz ratę kredytu hipotecznego” na ekranie ukaże się lista najkorzystniejszych ofert z różnych banków, uszeregowanych w kolejności od najbardziej do najmniej atrakcyjnej. Wyniki można posegregować również według wybranej wartości, tak aby ułatwić sobie poszukiwania.

Co warto sprawdzić przed podpisaniem umowy o kredyt hipoteczny?

Twoją uwagę zwróciła jedna z ofert? Poświęć czas na zapoznanie się z jej warunkami i porównaj szczegóły, które mają niebagatelny wpływ na przebieg całego zobowiązania.

Dowiedz się wszystkiego na temat:

 • marży kredytu,
 • opłaty przygotowawczej,
 • ubezpieczenia hipoteki,
 • produktów, z których będziesz musiał skorzystać, aby móc zaciągnąć kredyt.

Pamiętaj, że wszystkie dodatkowe usługi finansowe, związane z kredytem hipotecznym odbiją się na całkowitym koszcie zobowiązania, przez co raty kredytu będą mniej korzystne.

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments