R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRegionGazetki ze sklepów dostępne w internecie. Nowy projekt ekologiczny już działa

Gazetki ze sklepów dostępne w internecie. Nowy projekt ekologiczny już działa

Chcesz być na bieżąco z promocjami ale jesteś osobą proekologiczną i dbasz o środowisko? Wypróbuj kimbino.pl – nowy serwis z gazetkami promocyjnymi w wersji elektronicznej!

W świecie nieustających promocji warto być na bieżąco z ofertami sklepów, aby dany produkt kupić w jak najniższej cenie i oszczędzić pieniądze w domowym budżecie. Właśnie w tym celu powstał serwis kimbino.pl. Znajdziesz w nim aktualne gazetki, katalogi i ulotki reklamowe Twoich ulubionych sklepów. W kimbino.pl odnajdziesz te same gazetki, które znajdują się przy wejściu do supermarketu. Serwis agreguje promocje nie tylko z różnych marketów z całej Polski, ale znajdzie się tam również bardzo popularna szczególnie wśród pań gazetka Avon czy Oriflame. Kimbino oferuje bardzo szeroki zakres kategorii oferowanych gazetek, od sklepów z odzieżą i obuwiem po elektronikę, materiały budowlane na kosmetykach kończąc. Jeśli nazwa kimbino nie zapada Ci w pamięć, możesz odwiedzić również bliźniaczy serwis www.gazetkonosz.pl który również posiada bogatą ofertę katalogów i ulotek.

Co ważne kimbino.pl z powodzeniem można określić jako projekt ekologiczny. Dzięki korzystaniu z katalogów w wersji elektronicznej nie przyczyniasz się do wycinania drzew potrzebnych do produkcji papieru na którym drukowane są gazetki. W ten sposób dbasz nie tylko o własną kieszeń ale co ważne o nasze środowisko.

Oczywiście kimbino to nie tylko oszczędność pieniędzy ale również i czasu. Gazetki i katalogi przeglądasz od razu jak tylko ukażą się w serwisie, dzięki czemu jesteś na bieżąco bez konieczność odwiedzania danego sklepu. Warto dodać, że takie podejście do dystrubucji katalogów i ulotek promocyjnych sprawia, że wszystkie promocje masz w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo po utworzeniu darmowego konta w serwisie możesz otrzymywać powiadomienia e-mail zawierające najnowsze oferty specjalne z Twoich ulubionych sklepów. Więc masz większe szanse na skorzystanie z gorącej promocji, zanim dowie się o niej ktoś inny. Dopełnieniem serwisu jest aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments