R e k l a m a
Strona głównaPorady ekspertaPaczka pod kontrolą

Paczka pod kontrolą

Często robisz zakupy przez internet? Jeśli tak, to z pewnością polubisz opcję śledzenia paczek, która pozwoli Ci być na bieżąco z tym, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka. Dowiedz się więcej o tym rozwiązaniu!

Z roku na rok, coraz chętniej robimy zakupy przez internet. By kupić interesujące nas rzeczy, nie musimy wychodzić z domu i tracić czasu na ich poszukiwania. Wystarczy skorzystać z możliwości zakupów online i czekać na przesyłkę. To nie tylko oszczędność czasu, ale często także i pieniędzy, a także możliwość kupienia rzeczy niedostępnych w okolicy czy mieście.

Śledzenie przesyłek

To możliwość, którą pokochają wszystkie zajęte osoby, których często nie ma w domu, wykonują pracę zmianową bądź po prostu lubią nadzorować całą drogę przesyłki. Śledzenie przesyłek pozwala na sprawdzanie każdego etapu drogi paczki. Tym samym zobaczysz, kiedy dokładnie została wysłana paczka, o której godzinie ruszyła w podróż, a także jakie były wszystkie miejsca, w których się zatrzymała w trakcie.

Śledzenie przesyłki pozwoli Ci na zaplanowanie jej odbioru. Jeśli zamawiasz paczkę do Paczkomatu, to od razu uwzględnisz w swoim planie dnia, by pojawić się w okolicy i ją odebrać. Gdy decydujesz się na kuriera, to będziesz wiedzieć, kiedy warto być w domu, bądź skorzystasz z opcji przełożenia dostawy, by odebrać przesyłkę, wtedy, kiedy najbardziej Ci to pasuje.

Namierz przesyłkę

Na stronie InPostu możesz skorzystać z opcji „Namierz przesyłkę”. Wystarczy, że wpiszesz w specjalne okienko numer paczki. Każdy numer składa się z 24 cyfr. W jednym takim namierzaniu możesz sprawdzić numery 5 paczek. Wystarczy, że wpiszesz numery, oddzielając je przecinkami i zatwierdzisz. Wyświetlą Ci się dokładne informacje, czy Twoje paczki wyruszyły już w podróż i gdzie się znajdują. Dzięki tej opcji jesteś na bieżąco z tym, gdzie właśnie znajdują się Twoje zamówione paczki. Czy to nie jest naprawdę wygodne rozwiązanie?

Aplikacja InPost Mobile

Wiesz, że możesz zarządzać swoimi paczkami i śledzić wysyłki jeszcze wygodniej? Sprawdź aplikację InPost Mobile. W aplikacji znajdziesz wiele przydatnych funkcji, które pozwolą Ci być na bieżąco ze śledzeniem paczek, jak i zarządzaniem nimi.

Szybko sprawdzisz przesyłki będące w drodze. Zobaczysz, gdzie już jest paczka, którą wysłałeś bliskiej osobie, dostaniesz powiadomienie o odebranej paczce, a prócz tego będziesz mógł płacić w aplikacji za paczki za pobraniem i konfigurować powiadomienia na telefon zgodnie ze swoimi preferencjami.

Aplikacja InPost Mobile zawiera funkcję, którą z pewnością pokochają wszystkie zapominalskie osoby. Aplikacja powiadomi Cię o odbiorze przesyłki, gdy będziesz znajdować się w pobliżu Paczkomatu. Zrobi to dzięki mapie, która jest wbudowana w aplikację. Co więcej, za sprawą wbudowanego GPS-u zobaczysz, jak dojechać prosto do celu. To świetne rozwiązanie, dla każdego, kto lubi prócz SMS-a i maila dostać dodatkowe przypomnienie, by na 100% niczego nie przegapić.

Śledzenie przesyłek to rozwiązanie, które naprawdę ułatwia życie. Warto z niego skorzystać, by wiedzieć, kiedy pojawi się u Ciebie paczka, a także mieć pewność, że została już ona wysłana. Dla tych, którzy często wysyłają i zamawiają przyda się aplikacja mobilna, w której zarządzanie paczkami jest banalnie proste, a spersonalizowany system powiadomień pozwala na trzymanie ręki na pulsie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R e k l a m a