R e k l a m a
Strona głównaPorady ekspertaSprawdź najnowsze wyniki!

Sprawdź najnowsze wyniki!

Grając w gry z serii lotto można wybierać wśród wielu rodzajów. Jednym z nich jest Mini Lotto. To łatwa gra, w której nie trzeba inwestować wysokich kwot. Bowiem wystarczy zapłacić 1,25 zł, a dzięki temu można wziąć udział w losowaniu głównej nagrody. Najważniejsze, żeby udało się wytypować szczęśliwe liczby, które okażą się właśnie tymi wygranymi. Po prostu skreślasz kilka cyfr na blankiecie do gry, a wygrać możesz wielkie kwoty. Sprawdź sam jak grać i w jaki sposób sprawdzić wyniki losowań!

Instrukcja gry w Mini Lotto.

Gra liczbowa Mini Lotto jest bardzo prosta. Jest to jeden z jej atutów. Kolejnym może być również cena pojedynczego kuponu. Bowiem, aby wziąć udział w grze trzeba zainwestować jedynie 1,25 zł. Tylko tyle dzieli nas od potencjalnej wygranej. A potem za otrzymane w ramach nagrody pieniądze można spełnić wszystkie swoje marzenia. A przecież wygrać można nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zatem naprawdę warto wziąć udział w tej grze. Wystarczy wykonać w tym celu kilka nieskomplikowanych kroków. Po pierwsze musisz zdecydować w jaki sposób chcesz wysłać swój kupon. A możesz zrobić to na co najmniej dwa sposoby. Możesz oczywiście udać się do tradycyjnej kolektury i tam wysłać los. Jednak coraz bardziej popularne staje się również wysyłanie kuponów za pomocą Internetu. Duże znaczenie ma szybkość i prostota właśnie takiej metody. A skutek oba rozwiązania wywołują taki sam. Oba uprawniają do wzięcia udziału w losowaniu. W obydwu przypadkach musisz także zakreślić odpowiednią ilość liczb, w przypadku Mini Lotto będzie to pięć liczb z czterdziestu dwóch możliwych.

W jaki sposób sprawdzić wynik gry?

Nie jest tak, że wyniki lotto gry można sprawdzić jedynie w kolekturze albo oglądając losowanie w telewizji. Opcji jest dużo więcej. Z jednej z nich można skorzystać za pomocą Internetu. W tym celu trzeba udać się na stronę internetową, taką jak lotteo.pl. To właśnie tam można dowiedzieć się, jakie liczby zostały wylosowane w poszczególnych losowaniach lotto. Po prostu wybierasz konkretną grę i już wiesz, jakie numery okazały się tymi zwycięskimi. Jednak korzystając z serwisu lotteo.pl możesz poznać także całkowicie nową formę sprawdzania wyników lotto. Bowiem mogą one znaleźć się również na twoim własnym telefonie komórkowym. Wystarczy, że zamówisz taką usługę i opłacisz ją. A koszt otrzymywania takich wiadomości z informacjami o wynikach to 1,23 zł. Tyle kosztuje dzień używania takiej usługi. Nie wiesz dokładnie na czym polega taka usługa? Po prostu chodzi o to, że korzystający z niej otrzymuje aktualne wyniki losowań najpopularniejszych gier liczbowych. Zamawiając taką usługę sam wybierasz, wyniki których gier chcesz otrzymywać oraz z jakich konkretnych dni wyniki chcesz poznać. Miesięcznie możesz otrzymać nawet od 30 do 45 smsów. Zostaniesz w nich poinformowany o wynikach losowań ale także o poszczególnych kumulacjach. Dzięki temu nie będziesz już musiał szukać informacji o grach lotto w innych miejscach. Wszystko będzie na twoim telefonie, na wyciagnięcie ręki. Zatem nie zwlekaj – wysyłaj kupony w dogodny sposób, zamów z lotteo.pl opcję otrzymywania wyników losowań przez Internet i przekonaj się czy wygrałeś.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R e k l a m a