R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRegionPolicja poszukuje podejrzanego o zabójstwo trzech osób

Policja poszukuje podejrzanego o zabójstwo trzech osób

Częstochowscy policjanci poszukują mężczyzny podejrzanego o zabójstwo trzech osób. Poszukiwany to 52-letni mieszkaniec Częstochowy Jacek Jaworek. Mężczyzna może być uzbrojony. W związku z poszukiwaniami Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało ostrzeżenie dla osób przebywających na terenie trzech województw.

Dzisiejszej nocy około godz. 1.00 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z domów w miejscowości Borowce (gm. Dąbrowa Zielona). Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zgłoszenia, ujawnili zwłoki 3 osób. Okazali się nimi mieszkańcy domu: 44-letnie małżeństwo oraz ich 17-letni syn. Czynności na miejscu, mające na celu wyjaśnieniu przyczyny, przebiegu i okoliczności tego tragicznego zdarzenia, prowadzą policyjni śledczy pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Myszkowie.

Podejrzewany o zabójstwo pary i jej syna jest brat zamordowanego 52-letni Jacek Jaworek. Obecnie trwają poszukiwania mężczyzny. W akcję zaangażowanych jest kilkudziesięciu policjantów z Częstochowy i ościennych powiatów, w tym funkcjonariusze z psami tropiącymi i patrole konne, a z powietrza wspierają ich dwa helikoptery i dron.
Według nieoficjalnych ustaleń 52-latek jest uzbrojony i niebezpieczny.

Poszukiwany to 52-letni Jacek Jaworek, mieszkaniec Częstochowy. Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112.

R e k l a m a

13 KOMENTARZE

guest
13 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
pawlow
pawlow
20 dni temu

grubas na strzała, cwaniak

Ziemniok
Ziemniok
odpowiedział na komentarz  pawlow
19 dni temu

Ma bałagan w ślepiach, nie chciałbyś trafić na takiego czuba tym bardziej, że uzbrojony cwaniaku. Jak to mówio “kozak w necie…”

Maasa
Maasa
odpowiedział na komentarz  Ziemniok
19 dni temu

Według mnie jeśli ktoś mówi że gość jest uzbrojony jak sama nazwa mówi ,,uzbrojony,, to powinien mieć kilka sztuk broni krótkiej maszynowej itp. granaty. A nie kur jakis pistolecik i uzbrojony no kurw w hu… Ty chyba chłopie nie widziałeś uzbrojenia.

mcgayer
mcgayer
odpowiedział na komentarz  Maasa
19 dni temu

No debil 😀

Maasa
Maasa
odpowiedział na komentarz  mcgayer
19 dni temu

Uważaj bo chłop ma pistolet uzbrojony po zęby. Głąbie

Antoś
Antoś
odpowiedział na komentarz  Maasa
15 dni temu

Uzbrojony to znaczy że posiada broń nieważne jaką ma pistolet a co jeszcze to nie wiedzą mondrosku a może ma jeszcze inną broń przy sobie skąd wiesz bo policja na 100% pewna nie jest

lord
lord
19 dni temu

Podobież był widziany w okolicy Belchatowa i Szczercowa i nie potrafią go złapać…

Ksiundz
Ksiundz
18 dni temu

Jacek załóż koloradke albo zostań posłem to nic ci nie zrobią

Mietek
Mietek
odpowiedział na komentarz  Ksiundz
18 dni temu

To prawda, posłanka stad 9 rok wlecze sprawę za starostowanie i podobno są prawi i sprawiedliwi. Totalny pic i propaganda.

Mietek
Mietek
odpowiedział na komentarz  Mietek
18 dni temu

Gdy najdzie ochota to i kaczor kota wyhrobota .

Aga
Aga
odpowiedział na komentarz  Mietek
18 dni temu

Taki pis, od PO różnią się tylko poziomem zlodziejstwa i propagandy.

Dudek
Dudek
17 dni temu

A w Rząśni szukali?

Moser
Moser
odpowiedział na komentarz  Dudek
17 dni temu

W Rzasni to niech się biorą lepiej za szukanie tych 5 mln zł.