Stoły bilardowe – ile wydać na zakup?

0

Zakup stołu bilardowego to zazwyczaj spora inwestycja w domowym budżecie, czy warto więc nieco dołożyć i kupić stół droższy?

Jak zwykle przy takich rozważaniach odpowiedź jest jedna – “To zależy”. Niestety nie da się odpowiedzieć jednoznacznie, ile powinno wydać się na stół bilardowy. Chyba jednym z najważniejszych czynników przy określeniu budżetu jak przeznaczymy na zakup stołu powinien być fakt, czy do tej pory graliśmy już w bilard czy snookera i jak nas ta gra wciągnęła. W wielu przypadkach okazuje się, że zakup za kilka tysięcy już po kilku miesiącach stoi nie używany i lepszą opcją w tym przypadku było nabycie tańszego niemal o połowę stołu, który umili czas wolnym czasie, a nie nadwyręży naszego budżetu.

Osób, które są przekonane, że stół będzie używany często i kochają “grać w bile” powinny kierować się w stronę stołów droższych, ponieważ jest to zakup na kilka lub kilkanaście lat i    różnica w wydanej kwocie nie będzie tak odczuwalna. Gracz odczuje natomiast różnice w jakości produktu i materiałach z jakich został wykonany, przez co sama gra jak i obcowanie ze stołem wysokiej będzie znacznie przyjemniejsze.

Firma produkująca stoły bilardowe Akradiuss.pl posiada również rozwiązanie pośrednie. Klient może zamówić stół budżetowy jednak zmodyfikować go o płytę kamienną, która znacznie podnosi komfort gry. Pomimo niskiej ceny konstrukcja stołu nadal jest trwała i solidna, jednak sam mebel nie wygląda tak dobrze jak jego droższe odpowiedniki. Jednak dla gracza ważny jest fakt, że dzięki takiemu zabiegowi jakość rozgrywki będzie stała na wysokim poziomie.

Podsumowując, jeśli jesteś maniakiem gry w bilard czy snookera lub lubisz pięknie wyglądajcie rzeczy kup stół droższy. W przeciwnym wypadku warto zastanowić się nad stołami nieco tańszymi. Jeśli połkniesz bilardowego bakcyla stary stół zawsze możesz sprzedać, a przy zakupie kolejnego będziesz w stanie znacznie lepiej określić swoje potrzeby.

Nasze propozycje stołów budżetowych:
Stół bilardowy Junior

Stół bilardowy Elegant

Stoły dla osób z wyższym budżetem:

Stół bilardowy Akropol

Stół bilardowy Hermes

R e k l a m a