500 km w 28 godzin by pomóc chorym dzieciom

7

W najbliższą sobotę Przemysław Janus, mieszkaniec Starej Brzeźnicy wyruszy rowerem nad morze, aby pomóc chorym dzieciom.

Przemysław Janus to mieszkaniec Starej Brzeźnicy, który wakacje chce wykorzystać aby zrobić coś dobrego dla potrzebujących dzieci. Przemek wpadł na pomysł przejechania 500 kilometrów rowerem w czasie 28 godzin, ze Starej Brzeźnicy do Władysławowa.

Nazywam się Przemek Janus, dla przyjaciół i znajomych po prostu Janosik. Z wykształcenia jestem logistykiem, który nie potrafi bezczynnie siedzieć, lecz woli nieustannie aktywnie organizować sobie czas. Mam wiele pasji i zainteresowań z których najważniejsze to motocykle, mechanika, podróże, kolarstwo długodystansowe, pływanie, bieganie. Pomysł wyprawy rowerowej nad morze zrodził się dość dawno temu, a teraz nadszedł czas na jego realizację. W ten sposób chciałbym pomóc osobom potrzebującym, ponieważ pomoc drugiemu człowiekowi powinna nie być obca każdemu z nas. Nigdy nie wiadomo co przyniesie jutro, jakie zawirowania szykuje nam los, dlatego powinniśmy potrafić wyciągnąć rękę do ludzi chorych, ubogich, słabszych, potrzebujących. Liczę na Państwa wsparcie i doping w nie łatwej podróży wynoszącej 500 km – mówi o swojej wyprawie Przemek.

Każdy kto zechce wspomóc Przemka w czynieniu dobra, może wpłacać darowizny na podopiecznych Fundacji Dotknij Pomocy na numer konta 46 1140 2017 0000 4802 1303 35 15

R e k l a m a
guest
7 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
zły
zły
2 lat temu

niezły wyczyn, gratulacje.

Koń Pajęczański
Koń Pajęczański
2 lat temu

A jak niby jazda na rowerze ma pomóc chorym dzieciom? Rozumiem, że pomogą osoby, które wpłacą pieniądze na konto prywatnej fundacji.

polaroid
polaroid
odpowiedział na komentarz  Koń Pajęczański
2 lat temu

Ty nigdy tego nie zrozumiesz! Internetowe trolle maja mózg wielkosci jagody.

Koń Pajęczański
Koń Pajęczański
odpowiedział na komentarz  polaroid
2 lat temu

To oświeć mnie o wszechwiedzący.
Pewnie sam zarabiasz na takich akcjach?

ELo
ELo
odpowiedział na komentarz  Koń Pajęczański
2 lat temu

Chodzi o rozgłos BARANIE…

Marta
Marta
2 lat temu

Gratulacje, szlachetny cel i duże poświęcenie

agg
agg
2 lat temu

Zrobił to! 530 km w 20h i 59min Brawo!