R e k l a m a
Strona głównaPracaPracownik produkcji - Radomsko

Pracownik produkcji – Radomsko

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Radomsko

Opis stanowiska

  • Zadania związane z pracą na linii montażowej
  • Wstępna kontrola jakości
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami na linii

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Samodzielność i wysoka motywacja do pracy
  • Zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania
  • Zorientowanie na pracę stałą

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Po 3 miesiącach próbnych zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • Po przejściu na umowę do Klienta podwyżka oraz bogaty pakiet socjalny(paczki dla dzieci na święta, dofinansowanie na wyjazdy kolonijne dla dzieci, atrakcyjne PZU, bony na święta, bonusy za polecenia nowych pracowników i wiele innych)
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki
  • Bezpłatny dowóz do pracy z Gorzkowic, Działoszyna przez Pajęczno, Żytna, Przedborza, Radomska oraz Bełchatowa
  • Rabaty za zakupy oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Terminowe wypłacanie wynagrodzeń, profesjonalną obsługę kadrowo-administracyjną

Kontakt:

ul. Tysiąclecia 4/3      97-500 Radomsko

e-mail: praca.radomsko@gigroup.com.pl

tel. 44 685 43 02, 668 466 406

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments