R e k l a m a
Strona głównaróżneGigantyczne obniżki ceny piwa w Pajęcznie (18+)

Gigantyczne obniżki ceny piwa w Pajęcznie (18+)

Mamy wspaniały news dla miłośników piwa, od 1 grudnia cena piwa w powiecie spadnie pięciokrotnie, mało tego będzie to piwo najwyższej jakości.

Uwaga! Artykuł przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich.

Ta strona posiada zawartość, która może być nieodpowiednia dla użytkowników poniżej 18 roku życia.

Czy masz powyżej 18 lat i chcesz kontynuować?

Wszystko za sprawą nowo otwartego sklepu internetowego RobiePiwo.pl który swoją siedzibę ma w naszym powiecie, a zajmuje się sprzedażą surowców potrzebnych do zrobienia domowego piwa.

Niestety w Pajęcznie ciężko jest kupić piwo dobrej jakości, a jeśli już uda się takie znaleźć to kosztuje zazwyczaj od 5zł do 15zł, według informacji jakie uzyskaliśmy od naszego zaufanego piwowara, koszt piwa własnej roboty kształtuje się w granicach 1 złotego. Dla niektórych oprócz względów ekonomicznych warzenie piwa może okazać się wspaniałym hobby które przerodzi się w życiową pasję.

Sklep RobiePiwo.pl założony jest właśnie przez takich pasjonatów piwa, mieliśmy możliwość przekonać się o tym podczas krótkiej rozmowy z pracownikami, połączonej z degustacją ich wyrobów. Na pierwszy rzut oka, proces produkcji piwa może wydawać się trudny, jednak na stronach sklepu znajdziemy również porady jak zrobić dobre piwo.

Po spróbowaniu piwa własnej produkcji, nie sposób nie zgodzić się z Tomaszem Kopyrą, guru polskiego piwowarstwa – „Zycie jest zbyt krótkie, żeby pić kiepskie piwo”.

Dla miłośników dobrego trunku, sklep RobiePiwo.pl przygotował promocję. Pierwszych 20 osób które podczas składania zamówienia wpisze w komentarzu hasło TWOJEPAJECZNO otrzyma darmową dostawę na terenie Pajęczna i okolic oraz niespodziankę.

Warto wspomnieć że do stworzenia sklepu internetowego została wynajęta również firma z naszego powiatu, CyfroweJutro.pl która stworzyła dla nas portal TwojePajeczno.pl

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
tomasz
tomasz
10 lat temu

Od kilku lat również warzę piwo. Na poćztek radził bym spróbować zabawę z brewkitami. Zgadzam się z artykułem piwo swojskie smakuje o wiele lepiej jak koncerniaki. Jest ktoś z powiatu kto robi swojskie piwo??