„Orient” wraca do treningów po wakacyjnej przerwie.

2

Klub Sportowy „Orient” wraca do treningów po wakacyjnej przerwie. Zawodnicy rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu sportowego. Treningi ruszyły pełną parą od początku września, ponieważ jeszcze w tym roku zamierzamy wziąć udział w Pucharze Polski w Opolu. Ponadto młodzi wojownicy szykują się do kolejnych egzaminów na stopnie uczniowskie. Mamy nadzieję dalej celebrować tegoroczny jubileusz dwudziestolecia naszego klubu kolejnymi sukcesami nie tylko rangi ogólnopolskiej, ale także międzynarodowej.
Treningi w „Oriencie” to nie tylko ciężka praca, ale także rozrywka, ciekawy sposób na spędzenie czasu wolnego.
Treningi taekwondo w Hali Sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie dostępne są zarówno dla dzieci jak i młodzieży. Trenują przedszkolaki (poczynając od 3-letnich dzieci), uczniowie podstawówek, jak również gimnazjaliści i licealiści.
Zachęcamy wszystkich kibiców naszego klubu do śledzenia aktualności na stronie internetowej klubu: www.ksorient.pl oraz na profilu klubu na facebooku.
Gorąco zapraszamy również do udziału w treningach!
Ze sportowym pozdrowieniem,
Magdalena Makowska, III Dan
Instruktor Pajęczańskiej Sekcji KS „ORIENT”

2
Odpowiedz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Piszą o nas … | KS Orient – Taekwondo, Kickboxing Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
Anonimowo
Anonimowo

Przynajmniej dzieciaki mają jakieś hobby, a nie papieroski, piwko i szlajanie po nocach. Miasto powinno zadbać o propagowanie sportu!!!

trackback

[…] Pajęczańska sekcja w lokalnych mediach :)https://twojepajeczno.pl/rozne/orient-wraca-do-treningow-po-wakacyjnej-przerwie/ […]