R e k l a m a
Strona głównaróżne„Orient" wraca do treningów po wakacyjnej przerwie.

„Orient” wraca do treningów po wakacyjnej przerwie.

Klub Sportowy „Orient” wraca do treningów po wakacyjnej przerwie. Zawodnicy rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu sportowego. Treningi ruszyły pełną parą od początku września, ponieważ jeszcze w tym roku zamierzamy wziąć udział w Pucharze Polski w Opolu. Ponadto młodzi wojownicy szykują się do kolejnych egzaminów na stopnie uczniowskie. Mamy nadzieję dalej celebrować tegoroczny jubileusz dwudziestolecia naszego klubu kolejnymi sukcesami nie tylko rangi ogólnopolskiej, ale także międzynarodowej.
Treningi w „Oriencie” to nie tylko ciężka praca, ale także rozrywka, ciekawy sposób na spędzenie czasu wolnego.
Treningi taekwondo w Hali Sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie dostępne są zarówno dla dzieci jak i młodzieży. Trenują przedszkolaki (poczynając od 3-letnich dzieci), uczniowie podstawówek, jak również gimnazjaliści i licealiści.
Zachęcamy wszystkich kibiców naszego klubu do śledzenia aktualności na stronie internetowej klubu: www.ksorient.pl oraz na profilu klubu na facebooku.
Gorąco zapraszamy również do udziału w treningach!
Ze sportowym pozdrowieniem,
Magdalena Makowska, III Dan
Instruktor Pajęczańskiej Sekcji KS „ORIENT”

R e k l a m a

2 KOMENTARZE

guest
2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Przynajmniej dzieciaki mają jakieś hobby, a nie papieroski, piwko i szlajanie po nocach. Miasto powinno zadbać o propagowanie sportu!!!

trackback
8 lat temu

[…] Pajęczańska sekcja w lokalnych mediach :)https://twojepajeczno.pl/rozne/orient-wraca-do-treningow-po-wakacyjnej-przerwie/ […]