R e k l a m a
Strona głównaSportGala MMA w Rząśni już w sobotę

Gala MMA w Rząśni już w sobotę

Największe wydarzenie sportowe tego roku w powiecie pajęczańskim startuje już w najbliższy weekend. Jak zapewniają organizatorzy wielkich emocji i widowiskowych pojedynków nie zabraknie.

W sobotę 6 kwietnia Halę Sportową w Rząśni zapełnią prawdziwe tłumy kibiców. Wszystko za sprawą historycznego wydarzenia sportowego – pierwszej gali MMA w naszym powiecie. Za przygotowanie widowiska Husaria Fight Night odpowiedzialni są Damian i Mateusz Strzelczyk z klubu Husaria Truskolasy, w którym szkolą się utalentowani zawodnicy mieszanych sztuk walki z terenu powiatu pajęczańskiego. Jednak jak podkreślają organizatorzy, gala nie miałaby szansy powodzenia, gdyby nie ogromna pomoc Wójta Gminy Rząśnia Tomasza Stolarczyka – pod którego patronatem odbywa się impreza – oraz przychylność Rady Gminy Rząśnia.

Z pewnością tak duże wydarzenie będzie świetną promocją zarówno dla lokalnych zawodników tej dyscypliny sportu, jak i samej Rząśni. Zainteresowanie imprezą jest ogromne, kilkaset biletów rozeszło się w mgnieniu oka, a swoją obecność zapowiedziały także osoby ze świata show-biznesu. Galę poprowadzi jeden z najpopularniejszych głosów sportowych w Polsce Andrzej Gliniak. Tego wieczoru zobaczymy dziesięć pojedynków. Walki zawodowe będą odbywały się zarówno w formule MMA, jak i K1. W klatce zawalczą m.in. mieszkańcy powiatu pajeczańskiego bracia Arek i Marek Keller oraz Damian Strzelczyk.

Klimat imprezy będzie można poczuć już w przeddzień gali HFN. W piątek 5 kwietnia o godz. 17:00 w pajęczańskiej pizzeri Ricco zorganizowana zostanie konferencja prasowa połączona z oficjalnym ważeniem zawodników. Ringowi oponenci najpierw staną na wadze, a następnie spojrzą sobie prosto w oczy.

Wydarzenie ma również akcent charytatywny. Organizatorzy odwiedzili legendę polskiego MMA, byłego mistrza federacji KSW, a zarazem wielkiego miłośnika zwierząt Marcina Różalskiego i przekazali na jego rzecz pół tony karmy dla zwierząt. Podczas samej gali odbędzie się licytacja przedmiotów podpisanych przez gwiazdy sportu i estrady. Wylicytować będzie można między innymi piłkę ludzki gest i koszulkę HFN z podpisem reprezentanta Polski Jakuba Błaszczykowskiego. Rękawice, kalendarz i koszulka z podpisem Marcin Różalskiego. Płyty z autografem rapera o pseudonimie Arab. Zebrane podczas licytacji pieniądze, zostaną w całości przekazane na wsparcie dla małej mieszkanki gminy Rząśnia Nikoli Płuciennik.

Bez wątpienia Gala Husaria Fight Night ma szanse stać się największym wydarzeniem sportowym tego roku w powiecie pajęczańskim. Jak zapewniają organizatorzy, podczas imprezy nie zabraknie wielkich emocji i widowiskowych pojedynków.

Walka Wieczoru:
66kg: Arkadiusz Keller vs Andrey Sapa
Karta Główna:
K-1 120 kg: Damian Strzelczyk vs Miłosz Wodecki
66 kg: Marek Keller vs Sviatoslav Dutka
84 kg: Mikołaj Dziąbor vs Daniel Zawierucha
77 kg: Rafał Zawada vs Tomasz Turek.
84 kg: Bartosz Kurek vs Michał Rabiej
80 kg: Dawid Grzesik vs Kondrad Słomian
83 kg: Konrad Buczkowski vs Grzegorz Grzesikiewicz
Karta Wstępna:
61 kg: Kamil Zych vs Daniel Wojańczyk
BOKS 51 kg: Ola Więckowska vs Justyna Wolińska

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments