R e k l a m a
Strona głównaSportMłodzicy Zawiszy Pajęczno na podium

Młodzicy Zawiszy Pajęczno na podium

Młodzieżowa reprezentacja Zawiszy Pajęczno (rocznik 2007) pod okiem trenera Bogusława Okrzesika zajęła trzecie miejsce w prestiżowym turnieju „Gwarek CUP”.

Gwarek Zabrze znany jest od wielu lat jako najlepiej szkoląca młodzież szkółka piłkarska w naszym kraju. Organizowany co roku turniej „Gwarek CUP” przyciąga do wspólnej rywalizacji utalentowanych młodzików z całego kraju. W niedzielę 18 czerwca w Zabrzu odbyła się kolejna edycja piłkarskich zmagań, gromadząc ponad 200 zawodników konkurujących w dwóch grupach wiekowych.

Do Zabrza zawitała również młodzieżowa reprezentacja Zawiszy Pajęczno wraz z trenerem Bogusławem Okrzesikiem. Całodniowe granie na stadionie Gwarka dostarczyło wielu emocji zarówno zawodnikom, jak i licznej grupie kibiców, którzy z flagami i wielkim klubowym banerem głośno dopingowali pajęczańskich młodzików. Zarówno doping jak i gra naszych piłkarzy stała na bardzo wysokim poziomie, co w efekcie przełożyło się na trzecie miejsce spośród ośmiu drużyn biorących udział w zawodach. Na dziesięć rozegranych spotkań zawodnicy Zawiszy zwyciężali aż siedem razy, z dwiema drużynami zremisowali i zanotowali tylko jedną przegraną.

Dodatkowo organizatorzy docenili niebywały talent i umiejętności, jakie zaprezentował na murawie Filip Popiel. 10-latek z Wręczycy został jednogłośnie wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Skład naszej drużyny: Maciej Mizera, Hubert Kwaśnik, Wiktor Franczak, Igor Drawicz, Krystian Kwaśnik, Bartosz Jura, Michał Kucharski, Filip Popiel, Seweryn Cieślak, Paweł Kopera, Adrian Kamiński, Kacper Kupis i Piotr Wawrzak.

 

R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Elor
Elor
6 lat temu

…Gwarek Zabrze znany jest od wielu lat jako najlepiej szkoląca młodzież szkółka piłkarska w naszym kraju…. Droga redakcjo proszę o rzetelne informację Gwarek Zabrze to melodia przeszłości .Dziś najlepiej w Polsce szkolą klubu zrzeszone w grupie BIG- 6(Jagielonia,Lechia,Legia,Lech,Pogoń,Zagłebie Lubin).Proszę o sprawdzanie informacji

Kaś.
Kaś.
6 lat temu

Super, zdolne chłopaki! Rośnie nowe pokolenie piłkarzy.
Gratulacje też dla rodziców i brawo dla trenera.

Adrian Kamiński
Adrian Kamiński
6 lat temu

Brałem udział w tym turnieju jestem bardzo zadowolony pozdrawiam