R e k l a m a
Strona głównaPromowanePajęczańscy samorządowcy wicemistrzami województwa

Pajęczańscy samorządowcy wicemistrzami województwa

W piątek 24 maja w Radomsku odbyła się spartakiada samorządowa województwa łódzkiego w strzelectwie sportowym. W imprezie zorganizowanej przez sejmik woj. łódzkiego uczestniczyła reprezentacja powiatu pajęczańskiego.

W skład drużyny będącej mieszanką młodości i doświadczenia wchodzili: Wiesława Pawełoszek i Bogdan Walaszczyk (radni z gminy Kiełczygłów), Ewa Kwiatkowska, Sylwia Gosławska, Kacper Bednarski (uczniowie Zespołu Szkół w Pajęcznie), Marek Leszczyński (nauczyciel w ZS Działoszyn) oraz Sebastian Barczak (radny powiatowy i nauczyciel w ZS Pajęczno).

Zawodnicy z ośmiu drużyn biorących udział w zawodach oddali po 15 strzałów konkursowych – 10 z karabinu sportowego w pozycji leżącej i 5 z pistoletu w pozycji stojącej. Najlepszych nagrodzono okazjonalnymi pucharami.

Pajęczański team powiatowy odniósł duży sukces, plasując się na drugim miejscu w klasyfikacji drużynowej za powiatem Radomsko, a przed powiatem Tomaszów Mazowiecki. W rywalizacji indywidualnej również były powody do radości. Najlepszym z pajęczańskich „snajperów” okazał się Sebastian Barczak, który uzyskał tytuł wicemistrza woj. łódzkiego samorządowców (zdobył 125 pkt. na 150 możliwych). Świetnie wypadła również Ewa Kwiatkowska z Pajęczna, która w rywalizacji kobiet zajęła trzecie miejsce (100 pkt.).

 

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments