R e k l a m a
Strona głównaSportPuchar Wiosny w Sulmierzycach

Puchar Wiosny w Sulmierzycach [ZDJĘCIA]

Najlepsi strzelcy z województw łódzkiego i mazowieckiego rywalizowali ze sobą w sobotę 1 kwietnia podczas zawodów strzeleckich „Puchar Wiosny Sulmierzyce 2017”.

 

W sobotę 1 kwietnia w Sulmierzycach odbyły się drugie już zawody strzeleckie rangi wojewódzkiej. Zmagania były jednocześnie III rundą Pucharu Województwa Młodzików.

Do zawodów zgłosiło się siedem klubów prowadzących sekcje wyczynowe z województw łódzkiego i mazowieckiego – Sokół Zduńska Wola, Iglica Bełchatów, Salwa Szczerców, Społem Łódź, OSiR Koluszki, Grot Płock i 10-tka Radomsko.

Dla zawodników z licencjami strzeleckimi przygotowano konkurencje pistolet i karabin pneumatyczny x 20. Nie zabrakło również konkurencji dla amatorów chcących spróbować sił w strzelectwie sportowym.

W turnieju uczestniczyło blisko dziewięćdziesięciu wyczynowców i zawodników z licencjami strzeleckimi oraz ponad trzydziestu amatorów. Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie klubu strzeleckiego 10-tka Radomsko oraz pod poniższymi linkami:

Wyniki wyczynowcy i licencje

Wyniki amatorzy

Następne zawody strzeleckie w Sulmierzycach odbędą się 7 października – będzie to druga edycja Jesieni z 10-tką Sulmierzyce Open. Już teraz w imieniu organizatorów zapraszamy miłośników strzelectwa sportowego.

fot.: Sulmierzyce.info

R e k l a m a
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments