R e k l a m a
Strona głównaSportWATAHA kończy sezon w wielkim stylu

WATAHA kończy sezon w wielkim stylu

Zawodnicy Watahy zaprezentowali się na ostatnim już turnieju w tym sezonie. Sześcioosobowa ekipa dała z siebie wszystko, by zakończyć sezon w naprawdę wielkim stylu. Na konto Watahy powędrowało kolejne 14 medali. Tym razem wojownicy podbili Mińsk Mazowiecki, gdzie zorganizowano II Puchar Polski Sztuk Walki Federacji WKSF i UFR.

Spektakularny występ zaliczył Dominik Tymura, który wywalczył medale z 4 konkurencji, w jakich startował. Złoto w technikach specjalnych, kolejne złoto z parkourowego toru przeszkód, i trzecie złoto w walkach pointfighting, a na dokładkę srebro z walk kalaki.

Bracia Muskalscy dorzucili kolejne 3 medale. Cezary okazał się najlepszy w walkach kalaki, zdobywając złoty medal. Srebro wywalczył w konkurencji technik specjalnych. Szymon stanął na trzecim stopniu podium w walkach przerywanych.

Druga ekipa braci – Bartosz i Dawid Cykowscy uzupełnili worek medali o kolejne 4 sztuki. Bezkonkurencyjny w walkach kalaki Dawid zdobył złoto. Bartosz dwukrotnie stanął na szczycie podium: w technikach specjalnych i walkach kalaki, w parkourowym torze przeszkód wywalczył srebro.

Najstarszy reprezentant Watahy Igor Polak po zaciętych walkach na ringu zdobył złoto. Do kolekcji dołożył jeszcze dwa srebra: techniki specjalne i walki pointfighting.

Turniej, którym sezon podsumowała Akademia Sportów Walki WATAHA. zorganizowano dla zawodników różnych formuł walki. O medale walczyli między innymi taekwondocy, kickboxerzy, jak i reprezentanci innych stylów walki. Wysoki poziom sportowy, kolejne doświadczenia i mnóstwo ciężko wywalczonych medali to z pewnością najlepsze zakończenie sezonu, jakie sportowcy mogą sobie wymarzyć.

R e k l a m a

6 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

6 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Rob
Rob
4 lat temu

Brawo Wilki !może władze miasta zainteresują też ta dyscyplina sportu A nie tylko Meduza i Zawisza

Obserwator
Obserwator
odpowiedział na komentarz  Rob
4 lat temu

Dotację klub ma więc władza się interesuje!

kliczko
kliczko
odpowiedział na komentarz  Obserwator
4 lat temu

Nie zapominajmy o Libero. A Wataha ma nawet 3 dotacje od Mykanowa, Działoszyna i Pajęczna.

Rob
Rob
odpowiedział na komentarz  kliczko
4 lat temu

Jaka dotacja z Mykanowa i Dzialoszyna?

tit
tit
odpowiedział na komentarz  Rob
4 lat temu

jest na stronie klub wspierają mykanów pajęczno

Cycu
Cycu
odpowiedział na komentarz  Rob
4 lat temu

Tero tylko Meduza i Zawisza plus .