R e k l a m a
Strona głównaSportWATAHA zdobywa 9 medali

WATAHA zdobywa 9 medali

Zawodnicy Akademii Sportów Walki WATAHA wywalczyli 9 medali podczas Mistrzostw Polski Północnej w Taekwondo.

9 medali Mistrzostw Polski Północnej w Taekwondo trafia do Akademii Sportów Walki WATAHA. 11-osobowa ekipa Młodych Wilków przejechała pół Polski, aż do Ostródy, aby stanąć do boju o medale ogólnopolskiej imprezy taekwondo.

Amelia Prus, okazała się bezkonkurencyjna w walkach przerywanych. W walkach ciągłych zdobyła brąz. Bartosz Stachera w konkurencji technik szybkościowych młodzików wywalczył drugie miejsce. Natomiast Bartosz Cykowski nie miał sobie równych w tempówkach 7-letnich chłopców, zdobywając tym samym złoty medal.

Z kolei Evelina Datsiuk stanęła na najwyższym stopniu podium w walkach soft stick +9 lat. Najmłodsi reprezentanci Watahy, pokazując najbardziej waleczne serca, również wrócili z medalami. Pięcioletni Kacper Zygmunt wywalczył złoto w tempówkach oraz srebro w walkach soft stick. Sześcioletni Mieszko Kaniowski wrócił z tym samym zestawem medali: złoto w technikach szybkościowych i srebro w walkach soft stick.

Z ogromem nowych doświadczeń, ale tym razem bez medali, wrócili: Szymon Muskalski, Cezary Muskalski, Dawid Cykowski, Natalia Klimczak, Kacper Musiał.

Pomimo trudnych dla wszystkich czasów Wataha nie zwalnia tempa. Sport to zdrowie, a zawodnicy walczą nie tylko o medale, ale także o własną formę i odporność.
Charakter wilka w ciele sportowca.

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Antoni
Antoni
3 lat temu

Super. Brawo młodzi👏