R e k l a m a
Strona głównaSportLKS Zawisza Pajęczno rocznik 2007/2008 wygrywa na Podhale CUP

LKS Zawisza Pajęczno rocznik 2007/2008 wygrywa na Podhale CUP

Miniony weekend był bardzo udany dla LKS Zawisza Pajęczno rocznik 2007/2008. Zawodnicy z Pajęczna zdobyli pierwsze miejsce w swojej grupie podczas turnieju Podhale CUP.

Młodzi piłkarze z klubu LKS Zawisza Pajęczno roczni 2007/2008 wzięli udział w turnieju Podhale CUP 2019. Po sobotnich meczach, w tym jednym pechowym, w którym chłopcy przegrali 1:0 z Football Wizards, trafili do grupy srebrnej. Niestety również do tej strefy dostali się zawodnicy z Wizards wraz z wynikiem i punktami zdobytymi w meczu z Zawiszą w pierwszym dniu turnieju. Dlatego drużyna z Pajęczna jako jedyna w kolejnych meczach startowała z zerowym dobytkiem punktowym.

Niedzielne rozgrywki jednak nie pozostawiły złudzeń, kto w srebrnej grupie rządzi. Nie było mocnych na LKS Zawiszę Pajęczno. Chłopcy nie dali żadnych szans przeciwnikom i nie stracili ani jednej bramki. Za to sami zdobyli ich, aż 12 w zaledwie czterech meczach.
W pierwszym spotkaniu pokonali Młody Kluczbork strzelając 3 gole (Filip Popiel x2 oraz Seweryn Cieślak). Kolejny mecz AP Wisła Czarny Dunajec przegrała z Zawiszakami tracąc 3 bramki (Filip Popiel x2 i Seweryn Cieślak). W trzecim spotkaniu nasi chłopcy odprawili z kwitkiem AKS SMS Łódź pokonując ich 4:0. Strzelcami bramek byli FIlip Popiel x2, Seweryn Cieślak, Piotr Wawrzak.

W ostatnim meczu, decydującym o kolejności na podium LKS Zawisza Pajęczno pewnie pokonała drużynę Hutnika Kraków 2:0. Bramki zdobyli Filip Popiel i Seweryn Cieślak. Tym samym chłopcy zdobyli pierwsze miejsce.

Turniej okazał się niesamowitym pokazem umiejętności i wielką wolą walki chłopców, bo drużyna z Pajęczna była jedyną drużyną na turnieju z 10-o osobowym składem, z jednym zawodnikiem na rezerwie, a 30 minutowe mecze rozgrywane były jeden po drugim.
W skład zwycięskiej drużyny prowadzonej przez trenera Bogusława Okrzesika wchodzą: Maciej Mizera (B),Seweryn Cieślak, Filip Popiel, Krystian Kwaśnik, Hubert Kwaśnik, Bartosz Jura, Kasper Kupis, Piotr Wawrzak, Adrian Kamiński i Kamil Leszczyk.

Mimo braku przyznawania nagród indywidualnych królem strzelców turnieju został zawodnik LKS Zawiszy Pajęczno Filip Popiel z 9 bramkami na koncie. Także bramkarz Zawiszy Maciej Mizera nie miał sobie równych i zdobył tytuł najlepszego brakarza turnieju. Należy również wyróżnić Seweryna Cieślaka, który wykazał się dużą skutecznością.

Nie było by tego wszystkiego gdyby nie ogromne starania i zaangażowanie trenera oraz rodziców, którzy sami poraz kolejny sponsorowali wyjazd. Tym razem także w prawie pełnym składzie dotarli do Nowego Targu na turniej by kibicować swoim pociechom!
Podziękowania należą się również kierowcy, który zawsze jest gotowy by dowieźć chłopców szczęśliwie do celu. Serdecznie dziękujemy także wszystkimi wiernym kibicom za wsparcie! – mówią zadowoleni z wyników opiekunowie.

tekst i fot.: Zawisza Pajeczno
R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments