R e k l a m a
Strona głównaWiadomości103 urodziny najstarszego mieszkańca

103 urodziny najstarszego mieszkańca

Józef Gajęcki, najstarszy mieszkaniec Gminy Pajęczno obchodził w niedzielę 19 kwietnia swoje 103 urodziny. Z tej okazji odprawiona została Msza Święta w kościele pod wezwaniem W.N.M.P., po której najbliższa rodzina i zaproszeni goście spotkali się na uroczystym obiedzie.

Podczas uroczystości obecni byli również przedstawiciele władz lokalnych – Burmistrz Gminy i Miasta Pajęczno Dariusz Tokarski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Wojciechem Marchewką i z-cą Kierownika USC Ewą Tokarczyk. Zaproszeni goście wspólnie odśpiewali Jubilatowi „200 lat…” i wznieśli tradycyjny toast.

Pan Józef pomimo sędziwego wieku cieszy się dobrym zdrowiem i kondycją, nie opuszcza go także poczucie humoru. Warto dodać, że 103-latek jest nadal czynny zawodowo. Wyroby i kunszt najstarszego rymarza w Polsce chwalił burmistrz Dariusz Tokarski, który do dnia dzisiejszego korzysta z uprzęży wykonanych przez Pana Józefa.

fot.: pajeczno.pl
R e k l a m a
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

7 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

7 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
gulasz
gulasz
9 lat temu

Brawo i 200 lat

anowi
anowi
9 lat temu

Przyłączę się do życzeń i gratulacji dla szanownego Jubilata ! Tylko pozazdrościć zdrowia i kondycji Panu Józefowi. Wszystkiego dobrego!!!

piotr
piotr
9 lat temu

200lat życia i dużo picia! 🙂

michał
michał
9 lat temu

dzis zmarl 🙁

Olo
Olo
odpowiedział na komentarz  michał
9 lat temu

to na serio czy sobie ktos niesmaczne zarty robi. Jesli to prawda to wielka szkoda bo ten Pan wyglada na tych zdjeciach na bardzo mocnego fizycznie. Wyglada jakby mial 20 lat mniej niz ma na prawde.

mieciu
mieciu
9 lat temu

tylko pozazdrościć w jedną niedziele urodziny w następną pogrzeb i to w tak pięknym wieku, my już takiej chwili nie doczekamy, [*]