R e k l a m a
Strona głównaWiadomościSukcesy gimnazjalistów

Sukcesy gimnazjalistów

W środę 16 kwietnia 2015 r. w auli Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się uroczystość rozdania nagród laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Na uroczystości pojawili się najlepsi gimnazjaliści z województwa łódzkiego,  w tym uczennica Publicznego Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Pajęcznie,  Agata Stanik . Agata odebrała nagrodę i gratulacje od  Łódzkiego  Kuratora Oświaty, Jana Kamińskiego,  za uzyskanie tytułu laureata konkursu z biologii, do którego przygotowywała się pod kierunkiem Anny Hałaczkiewicz. Gratulacje uczennicy i opiekunowi  składali również dyrektor Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego –  Janusz Moos oraz przewodniczący Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Agata jako laureatka  Wojewódzkiego  Konkursu Przedmiotowego ma znaczące uprawnienia. Zgodnie z rozporządzeniem MEN została  zwolniona z części przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego i automatycznie otrzyma maksymalną liczbę punktów z tej części egzaminu.  Będzie miała również pierwszeństwo przyjęcia do wybranej szkoły  ponadgimnazjalnej.

Finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii został uczeń klasy IIIf, Mateusz Bęben, który przygotowywał się pod kierunkiem Anny Mielczarek.

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
anowi
anowi
8 lat temu

Wielkie , wielkie GRATULACJE !!!!!!