R e k l a m a
Strona głównaWiadomości18-latek nacieszył się prawem jazdy tylko 3 miesiące

18-latek nacieszył się prawem jazdy tylko 3 miesiące

W trakcie wojewódzkich działań pod nazwą „Prędkość” policjanci z pajęczańskiej drogówki wyeliminowali z ruchu młodego kierowcę, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 124 km/h. Uprawnienia do kierowania posiadał zaledwie od 3 miesięcy. 18-latek stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych.

Podczas wojewódzkich działań „Prędkość” trwających od 24 do 26 czerwca 2022 roku pajęczańscy policjanci kontrolowali prędkość pojazdów poruszających się drogami powiatu. Kontrole prędkości realizowane były na głównych ciągach komunikacyjnych, przeważnie w obszarach zabudowanych.

W niedzielę 26 czerwca na drodze krajowej numer 42 w miejscowości Kruplin, pajęczańska drogówka wyeliminowała z ruchu 18-latka, który w obszarze zabudowanym pędził samochodem marki BMW z prędkością 124 km/h. Młody kierowca prawo jazdy posiadał zaledwie od trzech miesięcy.

Pirat stracił uprawnienia do kierowania na trzy miesiące. Ponadto zgodnie z taryfikatorem, został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 zł i otrzymał 10 punktów karnych. Podczas działań policjanci ujawnili łącznie 40 wykroczeń dotyczących przekroczenia prędkości, gdzie prawie połowa odnotowana była w rejonie przejść dla pieszych. Ponad 20 kierujących zostało ukaranych mandatami karnymi.

źródło i fot.: KPP Pajęczno

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments