R e k l a m a
Strona głównaWiadomościAndrzej Duda i Paweł Kukiz w drugiej turze

Andrzej Duda i Paweł Kukiz w drugiej turze

Gdyby o wynikach wyborów prezydenckich decydowali tylko i wyłącznie mieszkańcy powiatu pajęczańskiego, w drugiej turze wyborów prezydenckich wybieralibyśmy pomiędzy Andrzejem Dudą i Pawłem Kukizem.

Europoseł, który przed kilkom tygodniami odwiedził Działoszyn, zebrał wśród mieszkańców naszego powiatu 46,93% głosów. Jednak największym zaskoczeniem tegorocznej kampanii jest bardzo wysoki wynik Pawła Kukiza. Według wstępnych wyników antysystemowy kandydat zdobył w powiecie pajęczańskim 21,82% głosów, dzięki czemu znalazł się na drugim miejscu w wyścigu o prezydencki fotel. Niewątpliwie największym przegranym tegorocznych wyborów na terenie ziemi pajęczańskiej jest urzędujący prezydent. Bronisław Komorowski plasuje się na trzecim miejscu z wynikiem 21,20%.

Poniżej przedstawiamy wstępne wyniki dla powiatu pajęczańskiego, dokładne informacje z podziałem na poszczególne gminy znajdziecie stronie PKW.

wyniki-wyb-prezydenckich

R e k l a m a

13 KOMENTARZE

guest

13 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Polak
Polak
7 lat temu

Dziwic sie tylko trzeba ponad 4000 wyborcom,ktorzy oddali głos na Komorowskiego. Mam pytanie do tych tepych głów!!!CO Wami kierowało,ze oddaliscie głos na człowieka który przez 5 lat nie zrobił nic,ktory na kazdym kroku osmieszal narod polski na arenie miedzynarodowej, który zgodził sie na podwyzszenie wieku emerytalnego,chciał sprzedac lasy panstwowe,ktory wywodzi sie z parti okradajacej Polaków od 8 lat, kilkadziesiat afer zamiecionych pod dywan,niewyjasnione powiazania z WSI itd itp!!!! Jakim trzeba byc człowiekiem aby isc i zagłosowac na człowieka robiacego krzywde Polakom???? Tych wszystkich,ktorzy oddali na niego głos (nie tylko w powiecie ale w całej Polsce) powinno sie wysyłac do ciezkiej… Więcej »

Krzysztof też Polak
Krzysztof też Polak
odpowiedział na komentarz  Polak
7 lat temu

Czy nie rozumiesz na czym polegają wybory. Dlaczego odmawiasz innym prawa do własnego wyboru. Idąc twoim tokiem myślenia -wybierzmy Dude niech panuje na wiele lat.Co się stanie z jego dworem , czytałeś Folwark zwierzęcy Orwella? Tam jest doskonałą prognoza. Będziesz tak samo na niego psioczyl jak teraz na Komorowskiego .Uszanuj przeciwnika żebyś w przyszlosci nie musiał się wstydzić

michu
michu
7 lat temu

to głównie urzędnicy razy 4, czyli z rodzinami oraz większość elektoratu SLD.

taa
taa
7 lat temu

Mam nadzieje ze jak wygra Pan Duda to nie da soba tak wszystko zmanipulowac i bedzie rozsadnie rzadzil krajem, dopoki Kukiz nie zrobi „wlasciwego” porzadku 🙂

Polak
Polak
odpowiedział na komentarz  taa
7 lat temu

dlatego wyborcy Kukiza i Korwina powinni pojsc i zagłosowac za Dudą,zeby odsunąc od wladzy Komorowskiego. Jak zostaniecie w domach to przejdzie Bronko na druga kadencje a wtedy za 5 lat bedziemy wszyscy mowic po rusku!!!

Mateusz
Mateusz
7 lat temu

A ja się dziwię, że w takich mieścinach jak Pajęczno wygrywa prawicowy kandydat. OK, lewica się ośmieszyła i nic z tego. Komorowski okrada państwo i nic nie robi? No OK, ale Duda odzie dalej, bo już zapowiedział, że jego głos, to głos hierarchów kościelnych. Życzę słodkiego, miłego życia w Katotalibanie.

edw
edw
odpowiedział na komentarz  Mateusz
7 lat temu

Nie przesadzaj z tym katolibanem, nikt Ci krucjat na dom nie robi.

elwis
elwis
7 lat temu

Mamy w koncu demokracje dlatego każdy ma jakieś poglady i oddal glos na swojego kandydata

gou
gou
7 lat temu

ZABRAKŁO WIARY w to,że Kukiz ma szansę wygrać wybory, dziś bylibyśmy już w lepszej Polsce, a tak to już jesteśmy…… nie powiem gdzie

timo
timo
7 lat temu

Wolny kraj wolność słowa polega na tym ze mogę głosować na kogo chce, ty Polak mowisz jak faszysta jak stary komuch jak Stary chory na wladze Kaczor co podzielił nasz kraj i jemu bratu to nigdy nie dorówna .

roz
roz
7 lat temu

Polak ciebie już teraz powinni zamknąć i nie wypuszczać zryty łbie to nie komuna …….ty czasami nie masz pod nosem …..jak pewien pan co wymordowł tylu Żydów

NINA
NINA
7 lat temu

gou masz rację,zabrakło wiary,że Kukiz zajdzie tak wyspko.Sama biję się w piersi,bo mówiłam,że szkoda głosów na Niego,choć popieram Jego program.Zmobilizujemy się jesienią.

Kuźniar
Kuźniar
7 lat temu

Ludzie już nie dadzą się dłużej w ch0!@ robić… Bronisław robi w portki… Niesiołowski się schował, chyba tylko publiczne namaszczenie przez Tuska uratuje koryto… Na jesieni coś się zmieni… Idzie nowe, ktoś zaliczy mocne k.o. w wyborach do parlamentu… Koniec establishmentu 🙂