R e k l a m a
Strona głównaWiadomości"Czarna niedziela" na drogach powiatu

„Czarna niedziela” na drogach powiatu

Do całej serii tragicznych wypadków doszło w niedziele 21 września na drogach powiatu pajęczańskiego.

Około godziny 11.30 na drodze krajowej nr 42 w miejscowości Nowa Brzeźnica, kierujący samochodem osobowym 27-letni mieszkaniec tej gminy, na łuku drogi nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków drogowych, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym. W wyniku tego zdarzenia pasażerka samochodu osobowego z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Również na terenie gminy Nowa Brzeźnica około godziny 13.15 w miejscowości Ważne Młyny kierujący samochodem osobowym 67-letni mieszkaniec Łodzi na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, wskutek czego wjechał do rowu i dachował pojazdem. Z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

W wyniku trzeciego, najtragiczniejszego z niedzielnych zdarzeń śmierć poniosła 3-letnia dziewczynka. Około godziny 15.50 na drodze publicznej pomiędzy miejscowościami Kuźnica – Trzebca w gminie Nowa Brzeźnica. Kierujący samochodem marki Honda CRV na prostym odcinku drogi gruntowej – leśnej, jadąc od miejscowości Trzebca, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył lewym bokiem w drzewo. Na miejscu zginęła 3 letnia dziewczynka, matka dziecka z ogólnymi obrażeniami oraz jeden z pasażerów w stanie ciężkim przewiezieni zostali do szpitala. Jeden z uczestników zdarzenia przed przybyciem służb ratunkowych oddalił się z miejsca wypadku i w wyniku czynności poszukiwawczych został odnaleziony w pobliskim lesie. Był pod wpływem alkoholu, został zatrzymany przez funkcjonariuszy Policji. Aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia kierującego pojazdem marki Honda.

 st. asp. Artur Stachera, KPP Pajęczno
R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments