R e k l a m a

Dziękujemy!!!

Liczba fanów na naszym fanpageu przekroczyła 1000 i stale rośnie, jest to niewątpliwa zachęta do dalszej pracy, za którą Wam bardzo dziękujemy. Przy okazji przedstawimy małe statystki.

Na początku września 2013, kiedy TwojePajeczno.pl pierwszy raz pojawiło się w internecie liczba odwiedzin nie przekraczała 100 dziennie, nawet w najśmielszych marzeniach nie spodziewaliśmy się, że już za kilka miesięcy strona będzie wyświetlana nawet 6000 razy dziennie i 50 000 miesięcznie.

Oczywiście tak znaczna ilość odwiedzin była związana z ciekawymi wydarzeniami w naszym powiecie np. niedawna wizyta premiera Donalda Tuska którą mogliście podglądać „na żywo” na naszym facebookowym fanpegu.

Własnymi siłami zorganizowaliśmy również konkurs na Miss Powiatu Pajęczno 2013 w którym oddaliście łącznie 15 000 głosów. Niestety zarówno Starostwo jak i UGiM Pajęczno nie odpisały na e-mail zachęcający do udziału w akcji.
Z tego miejsca chciałbym jeszcze raz podziękować przepięknym paniom z naszego powiatu, które zgodziły się wziąć udział w zabawie.

Kanał na YouTube w zaledwie trzy miesiące ma już ponad 30 000 wyświetleń, możecie zobaczyć na nim między innymi zwycięstwo Czarnych Rząśnia z Łódzki ŁKSem jak również całą otoczkę związaną z tym niezwykłym meczem.

Pamiętaj, że Ty także możesz tworzyć TwojePajeczno.pl przysyłając ciekawe informacje na temat naszego powiatu. Jeśli masz propozycje zmian lub ulepszeń również nie wahaj się o tym do nas napisać.

Jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim i mamy nadzieje, że już niedługo liczba naszych facebookowych fanów przekroczy 2000.

R e k l a m a

5 KOMENTARZE

guest

5 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian Usarek
Adrian Usarek
9 lat temu

Gratulacje

Iwona
Iwona
9 lat temu

no no gratulacje
zakasowaliście konkurencję w kilka miesięcy zrobiliście więcej niż oni przez kilka lat 🙂

anonim
anonim
9 lat temu

Nie ma za co :p

obywatel GC
obywatel GC
9 lat temu

Gratulacje!! tamten portal to żadna konkurencja:)

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

1021 lajków, no nieźle ale może wypadało by coś nowego napisać?