R e k l a m a
Strona głównaWiadomościSprawcy kradzieży usłyszeli zarzuty

Sprawcy kradzieży usłyszeli zarzuty

W dniu 22 stycznia 2014 roku funkcjonariusze KPP Pajęczno ustalili sprawców kradzieży wykaszarki, piły spalinowej oraz wędek. W wyniku przeprowadzonego śledztwa okazało się iż 45 letni mieszkaniec Pajęczna wraz ze swoim 47 letnim kolegą, w dniu 19 stycznia dokonali kradzieży rzeczy znajdujących się w niezamkniętym pomieszczeniu garażowym w jednej z pajęczańskich firm.

Część skradzionych przedmiotów sprawcy ukryli na działce znajdującej się przy firmie, natomiast resztę w domu konkubiny drugiego z mężczyzn. Mężczyźni odpowiedzą przed sądem za kradzież, grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

R e k l a m a
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

4 KOMENTARZE

guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
łukasz
łukasz
9 lat temu

Nie wiem czemu w Pajecznie tak duzo osob ma lepkie rece,non stop slychac o jakis kradziezach,wlamaniach. Na swojej skórze przekonalem sie,kilka lat temu pod bylym domem handlowym(obecna biedronka) skroili mi radio z samochodu.
Oststnio tankowalem paliwo na jednej z pajeczanskiej stacji benzynowej.Paliwo zamarzło,(samochod przerywal podczas jazdy).Znam przypadek,jak mieszkaniec Pajeczna robil w ch..a okradajac przez prawie 20lat swoich wspolników,przez co o maly wlos nie rozlozył firmy. Bylo to w sasiedniej gminie. Teraz leży brzuchem do góry z kontami wypchanymi kasa.
Wiem jeszcze o o 4 sytuacja w ktorych mieszkancy Pajeczna wykolegowali swoich znajomych,innych ludzi.Pozdrawiam

naiwny
naiwny
9 lat temu

To na co czekasz, idz na posterunek i zgłoś

zuh87
zuh87
9 lat temu

Tak własnie idz na posterunek zgłoś dostaniesz medal za Donoszenie

Piotrek
Piotrek
odpowiedział na komentarz  zuh87
9 lat temu

Ciekawe jak by to ciebie okradli, pewnie byś jeszcze dziękował temu co tak „donosi”, póki ludzie myślą taka jak ty to nic sie w tym kraju nie zmieni.