R e k l a m a
Strona głównaWiadomościDzień Kobiet spędził w celi

Dzień Kobiet spędził w celi

W niedziele 8 marca tuż po godzinie 18:00 funkcjonariusze KPP Pajęczno odebrali zgłoszenie o awanturze rodzinnej w jednym z mieszkań na terenie gminy Strzelce Wielkie. Policjanci po dotarciu pod wskazany adres słyszeli krzyki zdenerwowanego mężczyzny, jednak nie byli w stanie wejść do środka budynku, ponieważ drzwi mieszkania zostały zaryglowane od wewnątrz. Funkcjonariusze postanowili skorzystać z pomocy Straży Pożarnej i przy użyciu drabiny wejść do mieszkania przez okno.

Sprawca całego zamieszania widząc policjantów wchodzących oknem, zdecydował się uciec frontowymi drzwiami, jednak tam również czekali na niego policjanci. Funkcjonariusze obezwładnili 29-letniego awanturnika, który był bardzo agresywny i nadpobudliwy. W trakcie wykonywania z zatrzymanym czynności służbowych mężczyzna ubliżał policjantom słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe. Sprawca został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty znęcania się nad domownikami oraz znieważenia funkcjonariuszy policji. Mężczyzna już wcześniej wchodził w konflikt z prawem.

W dniu 11 marca na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec krewkiego 29-latka środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: KPP Pajęczno
R e k l a m a
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments