R e k l a m a
Strona głównaWiadomościFani ŁKSu znowu w naszym powiecie, tym razem w Białej.

Fani ŁKSu znowu w naszym powiecie, tym razem w Białej.

Już w najbliższą niedziele, 6 października na boisku w Białej, spotkają się Czarni Rząśnia z łódzkim ŁKSem. Natomiast poza boiskiem odbędzie się kolejna próba sił między kibolami ŁKSu, a zabezpieczającą mecz Policją.

Podczas meczu w Działoszynie mieliśmy okazję obserwować ponad 300 policjantów, w tym policję konną i armatki wodne. Fani ŁKSu wyłapywani byli już w Rząśni i Widawie, co znacznie utrudniło dojazd na miejsce, natomiast przed stadionem działacze „Warty” wpuszczali na obiekt jedynie miejscowych kibiców. Z zapowiadanych szumnie 2-3 tysięcy kibiców, dojechało do Działoszyna 100-150, w większości ukrywali się po okolicznych lasach lub czatowali przed ogrodzeniem stadionu i stamtąd dopingowali swój zespół.

Dzięki wzorowemu zabezpieczeniu spotkania, obyło się bez awantur. Weekendowy mecz w Białej, na pewno ściągnie większą rzesze fanów ŁKSu. Na YouTubowym kanale ŁKS Fan możemy znaleźć tę oto „miłą piosenkę”, zachęcającą do wyjazdu na mecz z Czarnymi Rząśnia.

Miejmy jednak nadzieje że po zdarzeniach w Działoszynie, kibole zrozumieli że nie mają szans z Policją i rzucanie racami na boisko podczas czwarto ligowych spotkań przeszło do historii, a teraz czeka nas tylko wspaniała gra naszych piłkarzy i jeszcze lepszy doping prawdziwych kibiców.

Poniżej kilka zdjęć obrazujących rozmach, z jakim Policja zabezpieczała mecz w Działoszynie.

zabezpieczenie warta dzialoszyn lks (1) zabezpieczenie warta dzialoszyn lks (2) zabezpieczenie warta dzialoszyn lks (3)

R e k l a m a
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

11 KOMENTARZE

guest

11 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Stadionowy Janusz
Stadionowy Janusz
9 lat temu

Tak, wszystko fajnie że Policja pilnuje porządku, ale jak na 4 ligowy mecz to chyba trochę przesadzają. Przecież to kosztuje kupę kasy którą można wydać o wiele lepiej. Chyba że to odgórny prikaz Tuska, który jak wiadomo za kibolami nie przepada 🙂

Anonimowo
Anonimowo
odpowiedział na komentarz  Stadionowy Janusz
9 lat temu

Haha rozjebal mnie ich teledysk, co za wsioki.

SzokoCzoko
SzokoCzoko
9 lat temu

Wyłapać te „zwierzęta” i pozamykać w klatkach. Jak lubią się napier… to niech to robią u siebie albo między sobą. Chcą zabłysnąć tym że okradną parę sklepów i sklepią po drodze paru gówniarzy i pokazać lokalnym mieszkańcom swoją durnotę bo jak inaczej można to nazwać. Na ring boks albo MMA zawodowo uprawiać a nie rozpi***alać się po wioskach jak banda Alibaby. I niech nie zakrywają się barwami klubu bo jadą tylko w jednym celu… podładować sobie adrenalinę kosztem normalnych ludzi bo wiedzą że nikt im się nie przeciwstawi ( pomijając policję). Szkoda że nie ma legalnej broni w tym kraju… Więcej »

jinx
jinx
odpowiedział na komentarz  SzokoCzoko
9 lat temu

Komentarz roku, zgadzam się w 100%.

borys
borys
9 lat temu

Polska milicja jest tak nieudolna ze jedynie co potrafia to wystawiac mandaty i to glownie podpitym dziadkom bo wtedy we dwoch jest latwiej obezwladnic pijanego staruszka:):):):)

SzokoCzoko
SzokoCzoko
odpowiedział na komentarz  borys
9 lat temu

Masz rację ale wiadomo gdyby ich też nie „naciskali” z góry to może było by inaczej. W tym jebanym państwie, które ma potencjał są ludzie, którzy mają wyjebane i będą robić wszystko aby tylko dla siebie się nachapać. I w ogólnym tym bajzlu taki mały mecz z dużą „gwiazdą” i wiernymi ich kibicami niesie ze sobą tylko strach i niepotrzebne fundusze, które mogły by być wykorzystane inaczej bardziej pożyteczniej. Nie mówię że nie powinno być meczu bo powinien być ale nie w takiej atmosferze i dlaczego musi być do tego zaangażowana policja z kilku miast ! Przecież ktoś musi im… Więcej »

obywatel GC
obywatel GC
9 lat temu

„…Młodzi policjanci, młodzi kibice
Kretyni kontra kretyni…”
~Grabaż~

Danny
Danny
9 lat temu

wyp…lić tą chołotę z naszych terenów

Blady
Blady
odpowiedział na komentarz  Danny
9 lat temu

Zaczyna się, przyleciał helikopter, może wystrzelają ich z powietrza 🙂

jinx
jinx
9 lat temu

Dwa do zera dla czarnych 🙂

Mateo Widzew 1910
Mateo Widzew 1910
9 lat temu

Jeb.. ŁKS! Tylko Widzew RTS!!