R e k l a m a
Strona głównaWiadomościJeden za wszystkich, wszyscy za jednego

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

Marzymy o tym, aby w Polsce nie było podziału na biednych i bogatych. Chcemy, by ludzie pomagali sobie nawzajem. Walczymy o etos przedsiębiorczości w naszym kraju. Tylko tyle, albo aż tyle. W czasie kampanii SZLACHETNEJ PACZKI wciąż powtarzamy hasło Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. W praktyce ma to wyglądać tak, że wszyscy sobie radzą w życiu, a kiedy ktoś ma kryzys, to inni mu pomagają i potem wszyscy znowu sobie dają radę. W takim społeczeństwie nie będzie podziałów na tych, którzy sobie radzą w życiu, i na tych, którzy sobie nie radzą. Znika problem biedy, a na pierwszym planie jest sztuka uczenia się radzenia sobie w życiu – mówi ks. Jacek Stryczek.

Tylko w zeszłym roku SZLACHETNA PACZKA podarowała impuls do zmiany życia 19 580 rodzinom w potrzebie i zjednoczyła niemal 1 000 000 Polaków! W naszym rejonie 50 rodzin otrzymało nadzieję na lepsze jutro. W tym roku również walczymy o zmianę sytuacji ponad 30 rodzin z naszej okolicy!

15. lat mądrej pomocy. Tyle lat staramy docierać się tam, gdzie “bieda nie krzyczy”. Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI już dzisiaj, wejdź na www.szlachetnapaczka.pl , a następnie wybierz rejon PAJĘCZNO i OKOLICE. Zapoznaj się z historiami rodzin i razem z nami zmieniaj świat na lepsze !!

Lider Rejonu Pajęczno i okolice
Daria Zimoch
R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
8 lat temu

Od tego żeby pomagać biednym , ubogim, chorym i mało zaradnym jest państwo a dokładnie odpowiednie instytucje powołane właśnie do pomocy takim takim ludziom i rodzinom. ogromne pieniądze z naszych podatków idą właśnie na utrzymanie powyższych instytucji .Oczywiście znakomita większość kosztów to wysokie urzędnicze pensje.No ale oczywiście w naszym chorym systemie wyciąga się rękę do społeczeństwa, a podatki są „przejadane” przez rzeszę urzędników .

Gzik
Gzik
8 lat temu

To czemu wybieracie partie socjalne, w ktorych masa podatkow jest przeznaczana na pesje urzednicze, zamiast liberalnych, gdzie podatki są mniejsze, a pieniadze zostawiane dla obywateli?

Liberał
Liberał
8 lat temu

Te wszystkie fundacje (Owsiak, Caritas, Paczka, TVN, Polsat etc.) ładne pensje sobie wypłacają… No i odliczenia podatkowe…