R e k l a m a
Strona głównaWiadomościJesienna edycja targów końskich za nami

Jesienna edycja targów końskich za nami

Świetna pogoda i duże rzesze odwiedzający – tak w skrócie można opisać jesienną edycję „Ogólnopolskich Targów Końskich” zorganizowanych przez firmę Catering BAF.

“Ogólnopolskie Targi Końskie” to wydarzenie, które co roku przyciąga do Pajęczna gości nie tylko z Polski, ale i całej Europy. Jesienna edycja imprezy zazwyczaj cieszy się nieco mniejszym powodzeniem niż jej majowy odpowiednik, jednak w tym roku frekwencja była nadzwyczaj wysoka.  Na placu targowym zjawili się hodowcy, rolnicy kupujący zwierzęta do pracy w gospodarstwie, jednak najliczniejszą grupą byli zwykli miłośnicy koni, którzy przyjechali oglądać te piękne zwierzęta.

Imprezę organizowaną dotychczas przez miasto już po raz drugi zorganizował przedsiębiorca Andrzej Franczak, właściciel firmy „CATERING BAF”, który z powodzeniem przejął organizację wydarzenia. Podczas imprezy obecny był również Dariusz Tokarski, wieloletni włodarz Pajęczna, miłośnik koni i inicjator końskich imprez w Pajęcznie, wcielił się w rolę współorganizatora. Dariusz Tokarski nie krył zadowolenia z dużej frekwencji i podkreślił, że targi to świetna promocja dla Pajęczna.

R e k l a m a

7 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

7 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
WŁODEK
WŁODEK
4 lat temu

Na WP już ROBIĄ RELACJĘ Z TARGÓW

Jola
Jola
odpowiedział na komentarz  WŁODEK
4 lat temu

Każdy widzi to co chce…
Piękna impreza i dobrze zorganizowana, byłam, widziałam. Gratulacje 👍

Obserwator
Obserwator
4 lat temu

Powinni zakazać takich imprez. Sami niech występują a nie biedne konie męczą. Jeden z drugim niech pokaże co potrafi. Może którego do cyrku wezmą. Porażka. Na WP jest opisane co tam się dzieje. Piękna reklama dla miasta i powiatu. Pogonić to w cztery strony świata.

Wojtek
Wojtek
odpowiedział na komentarz  Obserwator
4 lat temu

Czytając jak wyżej nikomu się nie dogodzi. Robić coś źle, nie robić nic źle .
Ja uważam, że jest to piękna impreza. Może nie do końca dopilnowana.
Nikt nie przewidzi pewnych sytuacji, zachowań ludzi czy zwierząt.
Nawet na orkiestrze świątecznej pomocy zdarzyła się tragedia . I co też trzeba z niej zrezygnować ?

Rolnik
Rolnik
4 lat temu

Wszyscy widzą tylko Psy i Konie jak to mają źle a zwierząt rzeźnych np świń czy krów nie widzą jak są traktowane w transporcie czy już w samej rzeźni!Te zwierzęta są gorsze że ich nie szkoda???

Namiętnie oglądam sesje
Namiętnie oglądam sesje
4 lat temu

No tak wchodze na WP a tam „Brutalne sceny na targu koni w Pajęcznie”… Poszło w świat. To nie jest takie zabawne jak czołg.

Mialczek
Mialczek
4 lat temu

Niektórzy lubią koty, np. pisiory.