Jesienna edycja targów końskich za nami

7

Świetna pogoda i duże rzesze odwiedzający – tak w skrócie można opisać jesienną edycję „Ogólnopolskich Targów Końskich” zorganizowanych przez firmę Catering BAF.

“Ogólnopolskie Targi Końskie” to wydarzenie, które co roku przyciąga do Pajęczna gości nie tylko z Polski, ale i całej Europy. Jesienna edycja imprezy zazwyczaj cieszy się nieco mniejszym powodzeniem niż jej majowy odpowiednik, jednak w tym roku frekwencja była nadzwyczaj wysoka.  Na placu targowym zjawili się hodowcy, rolnicy kupujący zwierzęta do pracy w gospodarstwie, jednak najliczniejszą grupą byli zwykli miłośnicy koni, którzy przyjechali oglądać te piękne zwierzęta.

Imprezę organizowaną dotychczas przez miasto już po raz drugi zorganizował przedsiębiorca Andrzej Franczak, właściciel firmy „CATERING BAF”, który z powodzeniem przejął organizację wydarzenia. Podczas imprezy obecny był również Dariusz Tokarski, wieloletni włodarz Pajęczna, miłośnik koni i inicjator końskich imprez w Pajęcznie, wcielił się w rolę współorganizatora. Dariusz Tokarski nie krył zadowolenia z dużej frekwencji i podkreślił, że targi to świetna promocja dla Pajęczna.

R e k l a m aslideslideslideslideslideslideslideslide

7
Odpowiedz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
MialczekNamiętnie oglądam sesjeRolnikWojtekObserwator Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
WŁODEK
WŁODEK

Na WP już ROBIĄ RELACJĘ Z TARGÓW

Jola
Jola

Każdy widzi to co chce…
Piękna impreza i dobrze zorganizowana, byłam, widziałam. Gratulacje 👍

Obserwator
Obserwator

Powinni zakazać takich imprez. Sami niech występują a nie biedne konie męczą. Jeden z drugim niech pokaże co potrafi. Może którego do cyrku wezmą. Porażka. Na WP jest opisane co tam się dzieje. Piękna reklama dla miasta i powiatu. Pogonić to w cztery strony świata.

Wojtek
Wojtek

Czytając jak wyżej nikomu się nie dogodzi. Robić coś źle, nie robić nic źle .
Ja uważam, że jest to piękna impreza. Może nie do końca dopilnowana.
Nikt nie przewidzi pewnych sytuacji, zachowań ludzi czy zwierząt.
Nawet na orkiestrze świątecznej pomocy zdarzyła się tragedia . I co też trzeba z niej zrezygnować ?

Rolnik
Rolnik

Wszyscy widzą tylko Psy i Konie jak to mają źle a zwierząt rzeźnych np świń czy krów nie widzą jak są traktowane w transporcie czy już w samej rzeźni!Te zwierzęta są gorsze że ich nie szkoda???

Namiętnie oglądam sesje
Namiętnie oglądam sesje

No tak wchodze na WP a tam “Brutalne sceny na targu koni w Pajęcznie”… Poszło w świat. To nie jest takie zabawne jak czołg.

Mialczek
Mialczek

Niektórzy lubią koty, np. pisiory.