R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęczno"Turniej Sołectw" Gminy Pajęczno

„Turniej Sołectw” Gminy Pajęczno [ZDJĘCIA]

Moc zabawy, konkurencji i śmiechu towarzyszyła turniejowi sołectw w Pajęcznie.

W pochmurną niedzielę 8 września w Parku 1000-lecia w Pajęcznie zorganizowany został „Turniej Sołectw”.  Do rywalizacji stanęło sześć miejscowości z terenu gminy Pajęczno. W zmaganiach udział wzięły: Czerkiesy, Dylów Szlachecki, Lipina, Niwiska Górne, Siedlec oraz Podładzin.

Sołectwa zmierzyły się w 7 konkurencjach. Był rzut gumiakiem, biegi w workach, pchanie wozów i niezwykle widowiskowe wyścigi platform na których znajdowali się sołtysi. Konkurencje wzbudzały uśmiech nie tylko na twarzach widzów, ale także samych uczestników turnieju. W świetnej atmosferze zawodnicy walczyli o jak najlepsze wyniki dla swoich drużyn.

Ostatecznie bezkonkurencyjna okazała się drużna z Podładzina, drugie miejsce zajęły Czerkiesy, trzecia lokata przypadła Dylowowi Szlacheckiemu, który otrzymał również dodatkową nagrodę za świetny doping. Kolejne miejsca zajęły sołectwa Siedlec, Niwiska Górne oraz Lipina. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar, dyplom oraz kosze upominkowe.

Zmagania zakończyły się krótkim występem Pajęczańskiej Orkiestry Dętej i pokazem mażoretek BAJLA. Imprezę uwieńczył koncert folkowego zespołu REDLIN.

R e k l a m a

3 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Znajomy
Znajomy
4 lat temu

No drużyna z Niwiska to niezły skład 3 osoby z Niwiska i 2 z innych miejscowości a najlepsze jest to że sołtys nie dał żadnego ogłoszenia że takie zawody się odbywają żeby stworzyć drużynę wszystko odbyło się po cichu dobre prawda

Misiu
Misiu
odpowiedział na komentarz  Znajomy
4 lat temu

Tajemnica Lecha…

adam
adam
odpowiedział na komentarz  Misiu
4 lat temu

kolejna prowizorka władzy najważniejsze fotki dziadostwa ciąg dalszy