R e k l a m a
Strona głównaWiadomościKolejny sukces Martyny Dubińskiej

Kolejny sukces Martyny Dubińskiej

Utalentowani muzycznie uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu pajęczańskiego, bełchatowskiego i radomszczańskiego wzięli udział w IV edycji Konkursu Piosenki Obcojęzycznej w Kleszczowie.

Impreza miała miejsce w czwartek 26 lutego. Oczywiście nie zabrakło na niej reprezentantek Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie –  Martyny Dubińskiej oraz Elizy Młynarskiej. W tym roku tematem przewodnim konkursu były przeboje lat 70-tych. Na scenie można było usłyszeć przepięknie wykonane piosenki w języku angielskim, niemieckim i hiszpańskim, jednak ten dzień należał do reprezentantki Pajęczna – Martyny Dubińskiej. Zgromadzoną widownię urzekła swoim błyskotliwym wykonaniem przeboju Barbary Streisand „My Man”. Jury po wysłuchaniu rewelacyjnej interpretacji Martyny również nie miało wątpliwości i nagrodziło tegoroczną maturzystkę I miejscem w konkursie. Jest to kolejna nagroda na koncie tej niezwykle utalentowanej i zarazem skromnej dziewczyny.

dubinska_kleszczow

źródło: zspajeczno.pl
fot.: Anna Majchrzak
R e k l a m a

6 KOMENTARZE

guest

6 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
fan
fan
8 lat temu

szacun 🙂

wielki fan
wielki fan
8 lat temu

Nie należy zapominać o tym że oto ta wspaniała wokalistka wygrała nie tylko pierwsze miejsce, ale również TABLETA! Jeszcze raz brawo dla Martyny, i dla organizatorów, bo nagroda super 🙂
Martyna, śpiewaj dalej! Trzymam kciuki!

wielki fan2
wielki fan2
8 lat temu

Nie należy zapominać o tym, że oto ta wspaniała wokalistka wygrała nie tylko pierwsze miejsce, ale również TABLETA – oraz otrzymała wyjątkowo estetyczny dyplom i zupełnie gratis dziką satysfakcję!
Jeszcze raz brawo dla Martyny, i dla organizatorów, bo dyplom był wyjątkowy ładny 🙂
Martyna, śpiewaj dalej! Trzymam kciuki!

liza
liza
8 lat temu

Gratulacje

Kina
Kina
8 lat temu

Do liceum uczęszcza wiele młodych i pełnym pomysłów młodzieży.
Oto przykład: https://www.youtube.com/watch?v=Ml8FHbq2FF0

Kina
Kina
8 lat temu

Pardon… pełnych*
Pozdrawiam 😉