R e k l a m a
Strona głównaWiadomościKonkurs fotograficzny - RZEKA WARTA ZDJĘCIA !

Konkurs fotograficzny – RZEKA WARTA ZDJĘCIA !

Do wygrania atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 3000 zł

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Pajęcznie oraz LGD Kraina Wielkiego Łuku Warty zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym – RZEKA WARTA ZDJĘCIA! Motywem przewodnim konkursu jest rzeka Warta.

Celem konkursu jest ukazanie walorów turystycznych i krajobrazowych obszaru Krainy Wielkiego Łuku Warty.  Na swoich zdjęciach można pokazać zjawiskowe świty i urokliwe zachody słońca nad rzeką; pikniki nadwarciańskie; rejsy kajakowe, czy wspólnie spędzony czas na plaży. Żywiołowa, leniwa, zatopione we mgle, odbijająca zachodzące słońce – pokaż, że rzeka Warta może być inspirująca dla artystów-fotografów .

W konkursie mogą wziąć udział tylko mieszkańcy gmin przynależących do LGD „Kraina Wielkiego Łuku Warty” (Działoszyn, Kluki, Kiełczygłów, Konopnica, Osjaków, Pajęczno, Pątnów, Rusiec, Rząśnia , Siemkowice, Strzelce Wielkie, Szczerców, Wierzchlas). Decyduje zameldowanie. Udział w konkursie jest bezpłatny. W konkursie mogą wziąć udział zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Każdy autor może zgłosić na konkurs do 5 prac, wykonanych w dowolnej technice (Format prac – od 20 x 30 cm do 50 x 70 cm). Pełny regulamin, oraz karta zgłoszenia do pobrania poniżej:

Regulamin – do pobrania

Karta zgłoszenia – do pobrania

R e k l a m a

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Maniek
Maniek
9 lat temu

Czyli osoby z gminy NB,ktora nie nalezy do Krainy wielkiego łuku warty a jest w powiecie Pno nie moga brac udzialu w konkursie. OK w takim razie jako mieszkaniec tej gminy nie zycze sobie aby jakiekolwiek zdjecia biorace udzial w konkursie zrobione były na terenie gminy NB,gdzie rzeka warta jest najdłuzsza w powiecie. Ciekawe,gdzie mieszkancy gminy Strzelce Wlk itd zrobia zdjecia!

adam
adam
9 lat temu

Nie jest to jakieś „widzimisię” organizatorów, ale formalny wymóg LGD Kraina Wielkiego Łuku Warty (przy pozyskiwaniu środków). Z tego co wiem to drzwi LGD Kraina Warty są otwarte dla innych gmin – również dla Nowej Brzeźnicy. Aktualnie LGD skupia gminy z trzech różnych powiatów i większość czerpie z przynależności realne korzyści.

emka
emka
9 lat temu

Dziwnie. Gdzie i w jaki sposób trzeba składać prace? No bez żartów że nie ma takich info 😀 to ma być odbitka ? czy wypalone na CD ??