R e k l a m a
Strona głównaWiadomościNie maleje liczba pijanych kierowców

Nie maleje liczba pijanych kierowców

W dniu 28 września na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie przeprowadzono działania mające na celu eliminowanie z ruchu nietrzeźwych użytkowników dróg. W wybranych punktach kontrolnych na terenie powiatu przebadano łącznie 298 kierujących, ujawniając w miejscowości Strzelce Wielkie 1 kierującego samochodem oraz 1 kierującego rowerem, którzy znajdowali się w stanie nietrzeźwości. Ponadto w wyniku tych kontroli ujawniono 2 kierujących pojazdami, którzy w trakcie jazdy nie korzystali z pasów bezpieczeństwa.

Niestety pomimo częstych apeli o niewsiadanie za kierownicę pojazdów pod wpływem alkoholu, w wyniku różnych działań kontrolnych prowadzonych przez funkcjonariuszy KPP Pajęczno, liczba zatrzymanych kierujących w stanie nietrzeźwości nie maleje. Z odnotowanych do dnia 24 września 2014r na terenie powiatu pajęczańskiego 26 wypadków drogowych – 4 zdarzenia spowodowane były przez nietrzeźwych kierujących.

st. asp. Artur Stachera, KPP Pajęczno
R e k l a m a

8 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

8 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
CKM
CKM
9 lat temu

„liczba zatrzymanych kierujących w stanie nietrzeźwości nie maleje” podoba mi się to, czytajac wczesniej „1 kierującego samochodem oraz 1 kierującego rowerem, którzy znajdowali się w stanie nietrzeźwości” czyli ze jak zawsze łapiemy min. 2???? moze to zawsze są ci sami….

ja
ja
odpowiedział na komentarz  CKM
9 lat temu

😀 😀

Normalny
Normalny
9 lat temu

CKM baba ci nie daje czy jak w kazdym temacie jakies glupoty piszesz. Przeczytaj jeszcze raz „4 zdarzenia spowodowane były przez nietrzeźwych kierujących.” jak dla mnie to o 4 za dużo!!!

CKM
CKM
9 lat temu

o 4 za duzo. zabrac prawko dac skuter jak ich zlapia to zabrac skuter dac rower, jak sytuacja sie powtorzy to pieta paluch i autobus. tak sie ludzi powinno uczyc a nie po roku znowu wsiada najeb….ny.

ktoś
ktoś
odpowiedział na komentarz  CKM
9 lat temu

No bardzo ciekawe podejście, jechał pijany samochodem to dać skuter?
Chyba lubisz jeździć po kielichu skoro takie luźne zdanie masz na ten temat.

gigi
gigi
9 lat temu

Szkoda że POLICJA w PAJĘCZNIE nie sprawdza kierowców skuterów na zawartość alkoholu, bo jeździ ich dużo po okolicznych wioskach . Począwszy od młodych chłopaków, skończywszy na dorosłych kierowcach emerytach itp. SĄ ONI WIELKIM ZAGROŻENIEM DLA INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU.

Raflik
Raflik
9 lat temu

Z odnotowanych do dnia 24 września 2014r na terenie powiatu pajęczańskiego 26 wypadków drogowych – 4 zdarzenia spowodowane były przez nietrzeźwych kierujących. Z czego wynika, że 22 wypadki zostały spowodowane głównie z powodu złego stanu nawierzchni, a remonty niby trwają i ciągną się latami i to po kawałku gdzie najmniej to wymaga na tą chwilę!!!

pompek
pompek
9 lat temu

Czym różni się zdarzenie spowodowane przez kierowce trzeźwego a nietrzeźwego? Wytłumaczcie mi proszę.