R e k l a m a
Strona głównaWiadomościFestyn sportowy w Woli Jankowskiej

Festyn sportowy w Woli Jankowskiej

W niedzielę 28 września w Woli Jankowskiej odbyło się oficjalne oddanie do użytku nowego boiska wielofunkcyjnego oraz placu zabaw. Z tej okazji zorganizowano festyn, podczas którego odbył się mecz piłki nożnej oraz zawody biegowe „Traktem Widawskim”.Przed tłumnie zgromadzoną publicznością wystąpił lokalny zespół ludowy Jankowskie Wolanki. Przybyli goście mogli uraczyć swoje podniebienie talerzem smacznej, gorącej grochówki oraz kiełbaską prosto z ogniska. Impreza zakończyła się zabawą taneczną w pobliskiej dyskotece.

R e k l a m a

6 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

6 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
winiar
winiar
9 lat temu

Geniusze robią boisko z kostki brukowej ….;/

Obrońca Uciśnionych
Obrońca Uciśnionych
9 lat temu

Jeszcze trawa nie urosła, piasku nie przywieźli do piaskownicy a już otwarcie!
Przed wyborami sie zrobi wszystko by zyskac głosy.

mefisto
mefisto
odpowiedział na komentarz  Obrońca Uciśnionych
9 lat temu

Kawki i tak łykają wszystko jak młode pelikany 🙂 Dobrze wam z tokarskim jak was dyma więc nic sie nie zmieni. Wąchajcie konie na targowicy hehehe

CKM
CKM
9 lat temu

kawka ze mnie plenna pajeczanska ale zgodze sie z przedmowca…. kielbacha wyborcza leci az milo, nagle sesje rady, otwarcia, imprezki, zdjecia tokusia co chwile. wezcie przestancie bo to sie zenada robi. szkoly pozamykac bo gmina bidna ale swietlice i muzea pootwierac w ktorych nikt nie bedzie przebywał, na to nagle sie pieniadze znalazly a jak sie znalazly to sie i po wyborach skoncza jak przyjdze milionika za gimnazjum zaplacic…. i cala reszte , a to sie w sumie moze budynek gminy sprzeda jak juz nie bedzie co…..[[[ pojde cholera pojde tym razem na te wybory a nawet zebym moj glos… Więcej »

CKM
CKM
9 lat temu

zapewne znajda sie niektórzy zezaraz beda krytykowac a bo to a bo tamto a bo siamto… a krytykujcie od tego jestescie ale takie mam swoje zdanie 🙂

CzajTo
CzajTo
9 lat temu

Oddane do użytku. Rozumiem że oddane do użytku publicznego. Niestety po otwarciu całe te boisko wielofunkcyjne stoi zamknięte a dzieci grają obok na drodze. Brawa za pomysł. Jak coś robić to po to żeby się z teog korzystało.