Ogólnopolski Festiwal Talentów Muzyki Tanecznej – New Music Star

2

Takiego wydarzenia w naszym powiecie jeszcze nie było. Już w wrześniu wystartuje Ogólnopolski Festiwal Talentów Muzyki Tanecznej „New Music Star”.

Wydarzenie ma na celu wyłonienie nowej gwiazdy muzycznej. Uczestnicy z całego kraju przyjadą do Działoszyna i wystąpią przed jury złożonym z gwiazd muzyki disco. W komisji konkursowej zasiadają m.in.: ANDRE, BASTA, ETNA, ŁUKASH, MARIOO oraz MARCIN KŁOSOWSKI.

Więcej na temat imprezy dowiecie się z poniższej wideo zapowiedzi:

Weź udział w castingu i rozpocznij walkę o tytuł nowej gwiazdy muzycznej: https://www.facebook.com/events/1681751505252153/
Strona festiwalowa: https://www.facebook.com/newmusicstar/

Dochód z całej gali finałowej zostaje przekazany na leczenie oraz rehabilitacje ciężko chorych i potrzebujących dzieci.


guest
2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
arial
arial
2 lat temu

Czyli, aby wziąć udział trzeba po prostu przyjechać i wpłacić 10-20zł?

Organizator
Organizator
2 lat temu

Aby powalczyć o tytuł nowej gwiazdy muzycznej należy przyjść 15 września od 10:00 do Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Działoszynie z przygotowanymi 2 piosenkami wybranymi przez siebie (podkłady na USB lub CD), tam będzie casting. Na castingu uczestnik od razu dowiaduje się czy dostaje się do finału. Gala finałowa jest 28 września na Hali Sportowej w Działoszynie gdzie można sobie spokojnie przychodzić na koncerty itd, cegiełka za wstęp to 10zł dziecko i 20zł dorosły. Dochód przekazany jest na leczenie i rehabilitacje naszych 2 podopiecznych: Malutka Pola z ciężką białaczką i innymi dolegliwościami, potrzeba 400 000zł oraz Oliwka cierpiąca na poważną wade… Więcej »