Otwarcie nowej Drogerii Jawa w Działoszynie

0

7 września nastąpi otwarcie nowej Drogerii Jawa w Działoszynie. Na klientów oczekiwać będą atrakcyjne promocje i niespodzianki!

Polska sieć Drogerii Jawa otwiera swoje drzwi dla mieszkańców Działoszyna przy ulicy 2Piłsudskiego 28a. W dniu otwarcia Konsultantki Jawa będą czekały na klientów z licznymi promocjami, upominkami oraz pokazami makijażu.

W piątek 7 września 2018r., już od godziny 8:30 mieszkańcy Działoszyna będą mogli skorzystać z porad ekspertów oraz zapoznać się z bardzo atrakcyjną ofertą promocyjną 2+2 za 1 grosz na artykuły do prania, która będzie obowiązywała do 19.09 we wszystkich Drogeriach Jawa na terenie całej Polski. Natomiast w terminie od 20.09 do 4.10 będzie trwała wyjątkowa promocja 2+1 za 1 grosz na produkty do sprzątania. Warto zauważyć, że w nowo otwartej Drogerii w Działoszynie aż do 14 września będzie można skorzystać z dodatkowych promocji przygotowanych specjalnie z okazji otwarcia sklepue. Szczegóły oferty znajdziecie Państwo w gazetce promocyjnej oraz w sklepie przy ul. Piłsudskiego 28a.

Drogeria w dniu otwarcia zaprasza wszystkie mieszkanki Działoszyna do strefy makijażu, gdzie w godzinach między 10 a 15 prowadzone będą konsultacje a makijażystka firmy VERONA wykona bezpłatne makijaże kosmetykami marki INGRID.

Sieć Jawa to koncept drogeryjny, który powstał w 1997r. Celem firmy było stworzenie marki, która będzie oferowała swoim klientom duży wybór produktów w wyjątkowo niskich cenach – wręcz zaskakujących w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Marki, która będzie się dobrze kojarzyła i budziła sympatię klientów.
W Drogeriach Jawa znajdą Państwo wiele kategorii produktów drogeryjnych, począwszy od kosmetyków i akcesoriów do makijażu, poprzez kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i paznokci, artykuły higieniczne, chemię gospodarczą oraz artykuły dla dzieci.

Obecnie sieć Drogerii Jawa tworzy ponad 100 drogerii prowadzonych w różnych modelach biznesowych, w tym 40 drogerii własnych.
Drogerie Jawa mają dogodne godziny otwarcia. Będziecie je mogli odwiedzać przez cały tydzień w godzinach: poniedziałek – piątek 8:30 -19:00, soboty 8:30 – 17:00, niedziele 10.00-15.00.

Serdecznie zapraszamy do Drogerii Jawa!

„Drogeria Jawa – Codziennie 1000 Promocji !”

R e k l a m a