R e k l a m a
Strona głównaWiadomościOKNOPLAST - nowe otwarcie na Klienta

OKNOPLAST – nowe otwarcie na Klienta

Z Danielem Ryściukiem, Szefem Sprzedaży na Rynek Polski OKNOPLAST, rozmawia Anna Pawłowicz. 

ANNA PAWŁOWICZ:  Ponad 1 mln 250 tys. Klientów to liczba imponująca. Co decyduje o wysokiej jakości produktów OKNOPLAST, które doceniło już tak wiele osób?

Produkujemy nasze wyroby zgodnie z rygorystyczną europejską normą EN 14351:2006 „Okna i drzwi” i znakujemy produkty symbolem CE. Certyfikat Q-Zert, niemieckiego instytutu stolarki otworowej ift Rosenheim, potwierdza tę jakość. Gwarancją najwyższej jakości jest zastosowanie najlepszych komponentów od renomowanych europejskich producentów. Profile stosowane przez OKNOPLAST mają najwyższą klasę „A” – zapewniają oknom stabilność i trwałość oraz lepsze parametry izolacyjne. Co ważne, OKNOPLAST jako jedna z nielicznych firm oferuje autorskie rozwiązania, dostępne wyłącznie pod własną marką, m.in. zastrzeżone kształty profili Prolux, Platinium Evolution i Winergetic Premium oraz eleganckie dodatki i akcesoria linii dESIGN+. Niepowtarzalność produktów oraz innowacje sprawiają, że jesteśmy bardzo konkurencyjni.

OKNOPLAST to firma, która dba o Klienta. Przygotowaliście także nowe promocje dla Klientów…

Precyzyjnie wykonany profil, odpowiednio dobrany kolor, dopasowane akcesoria okienne – to elementy, które sprawiają, że okna OKNOPLAST wyróżniają się wyglądem i estetyką. Jednak przy wyborze stolarki okiennej warto również zwrócić uwagę na zastosowane pakiety szybowe, które, przy odpowiednim dobraniu parametrów, mogą zapewnić mniejsze straty ciepła, lepszy bilans energetyczny a nawet zwiększyć przejrzystość czy dźwiękoszczelność okien. W ofercie OKNOPLAST model Winergetic Premium oraz Platinium Evolution² standardowo wyposażone są w nowoczesny pakiet szybowy 4 Xglass – pakiet  o najlepszych parametrach dostępnych na rynku. Niższy współczynnik przenikalności cieplnej, większa przejrzystość oraz lepszy bilans energetyczny i ochrona przed hałasem to wyjątkowe połączenie zalet pakietu szybowego na polskim rynku.

Gdzie Klienci mogą znaleźć salon OKNOPLAST i zapoznać się z bogatą ofertą produktową? 

Wszystkich Klientów poszukujących niestandardowych rozwiązań i tych, którzy lubią otaczać się wyjątkowymi produktami zapraszamy serdecznie do firmy LISIECKI w Pajęcznie przy ul. Majorat 8, gdzie można zobaczyć, samemu ocenić i oczywiście zakupić nasze okna.

Dziękuję za rozmowę.

 

Zapraszamy do biura Partnera Handlowego OKNOPLAST w Pajęcznie.

Firma Piotr Lisiecki działa na rynku od 6 lat. Od samego początku firma zajmowała się sprzedażą i montażem okien PVC, drzwi zewnętrznych, rolet, parapetów oraz bram garażowych. Poprzez współpracę ze znanymi i sprawdzonymi markami w branży stolarki otworowej takimi jak Oknoplast, Gerda czy Hörmann umacniała swoją pozycję na rynku, jako oferująca wysokiej jakości produkty. Ze względu na szczególną dbałość o jakość wykonywanych usług montaże, regulacje i obsługa serwisowa są wykonywane przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.  Poprzez wiedzę osób zatrudnionych w firmie pozyskaną na właściwych ze względu na charakter pracy szkoleń i kilkuletnie doświadczenie można liczyć na fachowe doradztwo na każdym etapie wyboru stolarki do domów jednorodzinnych, mieszkań, czy innych obiektów.

artykuł sponsorowany
R e k l a m a