R e k l a m a
Strona głównaWiadomościOSP Kolonia Lisowice ma nowy wóz strażacki

OSP Kolonia Lisowice ma nowy wóz strażacki

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Koloni Lisowice mają niewątpliwy powód do do dumy. W ich remizie zaparkował nowy wóz strażacki.

Wóz strażacki został powitany w czwartek 14 lipca w blasku flar i wyjących w tle syren alarmowych. Nowy nabytek to średni samochód ratowniczo-gaśniczy MAN TGM 13.290. Decyzja o przyznaniu kilkuset tysięcy środków zewnętrznych była możliwa dzięki zapewnieniu w budżecie gminy Działoszyn pieniędzy na wkład własny.

Sukcesywnie przeprowadzaliśmy modernizację wszystkich budynków OSP w naszej gminie, teraz przyszła kolej na dosprzętowienie jednostek. Nowy samochód poprawi bezpieczeństwo mieszkańców, dlatego bardzo cieszę się, że udało się pozyskać kolejne duże dofinansowanie i wzmocnić jednostkę OSP z terenu gminy Działoszyn. Serdecznie gratuluję druhom z OSP Kolonia Lisowice – mówił burmistrz Rafał Drab.

Pojazd wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt i zrobił duże wrażenie na obecnych podczas powitania mieszkańcach. Nowy wóz pozwoli poprawić efektywność działań co przełoży się na szybszą interwencję w sytuacjach zagrożenia. To już czwarty po OSP Działoszyn, OSP Raciszyn i OSP Szczyty nowy wóz ratowniczo-gaśniczy, który trafił w ostatnich latach do jednostek OSP na terenie gminy Działoszyn.

R e k l a m a

4 KOMENTARZE

guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Górnik ze Zlocz
Górnik ze Zlocz
10 miesięcy temu

To co znowu Pielucha załatwiła, dla własnej gminy, bym się nie zdziwił?

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Górnik ze Zlocz
10 miesięcy temu

Już widzę jej załatwienie.

Kazimierz
Kazimierz
10 miesięcy temu

Jak się starają to mają, niektóre OSP np. Siedlec zatrzymał się w latach 70 ubiegłego wieku

Pisia
Pisia
10 miesięcy temu

Trudno zabrać głos w sprawie działań naszej ukochanej Pani Poseł więc mam wniosek do niej aby zabrała głos, Beata nie wstydź się wyborców.