R e k l a m a
Strona głównaWiadomościOSP Kolonia Lisowice ma nowy wóz strażacki

OSP Kolonia Lisowice ma nowy wóz strażacki

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Koloni Lisowice mają niewątpliwy powód do do dumy. W ich remizie zaparkował nowy wóz strażacki.

Wóz strażacki został powitany w czwartek 14 lipca w blasku flar i wyjących w tle syren alarmowych. Nowy nabytek to średni samochód ratowniczo-gaśniczy MAN TGM 13.290. Decyzja o przyznaniu kilkuset tysięcy środków zewnętrznych była możliwa dzięki zapewnieniu w budżecie gminy Działoszyn pieniędzy na wkład własny.

Sukcesywnie przeprowadzaliśmy modernizację wszystkich budynków OSP w naszej gminie, teraz przyszła kolej na dosprzętowienie jednostek. Nowy samochód poprawi bezpieczeństwo mieszkańców, dlatego bardzo cieszę się, że udało się pozyskać kolejne duże dofinansowanie i wzmocnić jednostkę OSP z terenu gminy Działoszyn. Serdecznie gratuluję druhom z OSP Kolonia Lisowice – mówił burmistrz Rafał Drab.

Pojazd wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt i zrobił duże wrażenie na obecnych podczas powitania mieszkańcach. Nowy wóz pozwoli poprawić efektywność działań co przełoży się na szybszą interwencję w sytuacjach zagrożenia. To już czwarty po OSP Działoszyn, OSP Raciszyn i OSP Szczyty nowy wóz ratowniczo-gaśniczy, który trafił w ostatnich latach do jednostek OSP na terenie gminy Działoszyn.

R e k l a m a

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Górnik ze Zlocz
Górnik ze Zlocz
1 rok temu

To co znowu Pielucha załatwiła, dla własnej gminy, bym się nie zdziwił?

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Górnik ze Zlocz
1 rok temu

Już widzę jej załatwienie.

Kazimierz
Kazimierz
1 rok temu

Jak się starają to mają, niektóre OSP np. Siedlec zatrzymał się w latach 70 ubiegłego wieku

Pisia
Pisia
1 rok temu

Trudno zabrać głos w sprawie działań naszej ukochanej Pani Poseł więc mam wniosek do niej aby zabrała głos, Beata nie wstydź się wyborców.