R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęczno"Absolwenci przedszkolakom" pokaz iluzji

„Absolwenci przedszkolakom” pokaz iluzji

„Absolwenci przedszkolakom” to organizowany już od czterech lat koncert, w którym byli wychowankowie przedszkola mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed młodszymi kolegami. W roku ubiegłym na scenie mogliśmy podziwiać młodzież utalentowaną muzycznie, natomiast tegoroczna edycja przybrała formę pokazu iluzji.

W tegorocznej edycji przed maluchami z Przedszkola nr 2 w Pajęcznie wystąpił Mateusz Bednarski, profesjonalny iluzjonista, który swoją pasją zajmuje się już od niemal 10 lat. Magik ma na swoim koncie udział w przeglądach sztuki magicznej oraz zwycięstwa w konkursach dla iluzjonistów.

Podczas swojego występu magik zabrał dzieci w magiczną podróż przez świat iluzji. Wszystkim przedszkolakom bardzo spodobały się niesamowite sztuczki i czary. Niektóre z nich, choć na chwilę, same mogły zamienić się w małych czarodziejów i wykonywać na scenie wspólnie z iluzjonistą magiczne sztuczki. Pomocnicy mieli okazję dotykać czarodziejskich rekwizytów i wypowiadać magiczne zaklęcia. Przedstawienie upłynęło w magicznej atmosferze. Wyprawa do tajemniczego świata iluzji dostarczyła wszystkim sporo radości i dobrego humoru.

Na zakończenie iluzjonista otrzymał od dyrektor Przdeszkola nr 2 w Pajęcznie Elżbiety Kapeli podziękowania oraz pamiątkowy dyplom. Dyrektor życzyła gościowi sukcesów i radości w przekazywaniu swojej pasji innym.

fot.: Przedszkole nr 2 w Pajęcznie
R e k l a m a
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments