Beczki z chemikaliami porzucone w lesie

21

Pojemniki z nieznanymi substancjami zostały znalezione w dwóch różnych lokalizacjach na terenie gminy Pajęczno. Kryminalni prowadzą w tej sprawie dochodzenie.

Odkrycia kilkunastu beczek i pojemników (tzw. mauser) z niezidentyfikowanymi chemikaliam dokonano w niedzielę 5 kwietnia na terenie gminy Pajęczno. Miejsce w którym nieznany sprawca porzucił odpady, zlokalizowane jest w kompleksie leśnym na granicy miejscowości Niwiska Górne i Niwiska Dolne. O znalezisku poinformowano Komendę Powiatową Policji w Pajęcznie. Funkcjonariusze zabezpieczyli teren, a pracownicy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Łodzi pobrali próbki w celu zbadania podejrzanej substancji.

Dzień wcześniej bardzo podobne nielegalne składowisko zostało odnalezione na terenie powiatu wieluńskiego. Policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie. Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji.

R e k l a m aslideslideslideslideslideslideslideslide

21
Odpowiedz

avatar
6 Comment threads
15 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
21 Comment authors
TW balbinaWyborcaMieszkaniecTesterAnna Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
monitoring
monitoring

Nic nikt nie widział jak nie będą monitorowane lasy to zaśmiecanie i walące się beczki po chemikaliach będzie normą

krychu
krychu

Podzielam stanowisko “monitoring”. Lasy wyglądają jak jedno wielkie śmietnisko. Działania władz w tej sprawie niczego nie zmieniają.

Nenek
Nenek

Kto wie czy to nie jakieś pisiory, bo oni są świetnymi fachowcami od śmieci. Pamiętacie Zawadę, kolegę Pieluchy i Kowalskiej, znał się na śmieciach i odpadach.

Jan III
Jan III

Budka z Kidawa rozwoza😉

TW balbina
TW balbina

Produkt prezydentopodobny tańczy,śpiewa,recytuje, daje… i haftuje.

Damian
Damian

Znał się jeszcze na wielu innych rzeczach, tak im było dobrze a tu zonk i problemy. Będzie się działo. Pan Bóg jest sprawiedliwy nie to co pajęczański PiS.

Dante
Dante

Jest taka firma i taki starszy pan co lubi ścieki i inne chemiczne rzeczy… Ogólnie chłop lubi lody kręcić. Takie moje pierwsze skojarzenie.

Postronne
Postronne

To raczej nie on bo to smierdzialo rozpuszczalnikiem i pisało na beczkach lakier !!

Jan
Jan

@postronne: było napisane!!

Rafaello
Rafaello

Oj tam ruda też lubi lody, jeszcze jak.

Romeo
Romeo

Obawiam się ze Policja w Pajecznie nic nie wskóra. Czy nie uważacie ze to tylko maszynka do wyłudzania w jawny sposób pieniędzy, zreszta tak jak Niezawisły Sad? Umywają ręce od poważniejszych spraw. Małomiasteczkowe koleżeństwo 🙁 Jedyne do czego się nadają to do bicia w kilku, niewinne zatrzymanego w kajdankach. Straszenia gazem i paralizatorem?.!!! Trzeba ukręcić ta krainę mlekiem i krwią płynąca JP99%

Ołówek
Ołówek

Żalisz się, jakbyś o Ty był tym zatrzymanym 39-latkiem za prowadzenie pojazdu pod wpływem, będąc jednocześnie na kwarantannie.

Mieszkaniec
Mieszkaniec

Może masła wam kupić fauszywego swiatka za kilka flaszek potraficie kupic drzwiami radiowozu potrafiom panie komediantki ręce przygniatac i dla kolegow wszelkie wypadki załatwiać radna pis Sabinka chwalila się ze dyszke za zalatwienie eam placi

TW balbina
TW balbina

Nauka ortografii nie boli.

Zestresowany
Zestresowany

Co to z tą Pieluchą się dzieje, tyle ważnych rzeczy dookoła a ona gdzie jest, żadnych oświadczeń, wywiadów, sprostowań. Podniosła by ludzi na duchu a ona nic, siedzi w piwnicy z kotem czy co?

Janek
Janek

Może ma stresa po tym jak ją Marzenka obrabia?

Jaki taki
Jaki taki

A kogo ona nie obrabia, rozsadza ich od środka. Że też jeszcze jej nie wywalają, będą tego żałować.

Etyk
Etyk

Może nie mogą bo łączy ich coś, np. wspólne biznesy kadrowe?

Anna
Anna

Pani Pielucha siedzi na kwarantannie bo córka z Bali wróciła.
Spokojnie wysciubi nosa

Tester
Tester

Córeczka ma świetną pracę, nadzwyczajna kasta a plebs niech płaci za prąd.

Wyborca
Wyborca

Ale wychodzi to pajeczanskie pisowskie dziadostwo, w PGE wstyd i hańba, w powiecie wszędzie kicha. A to dopiero początek. Tak jest jak nieodpowiedni ludzie są w nieodpowiednim miejscu.