R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoBiblioteka w Pajęcznie wygrała 50 książek dla dzieci

Biblioteka w Pajęcznie wygrała 50 książek dla dzieci

Pajęczańska biblioteka wzbogaciła się o 50 nowych książek. Jest to nagroda za udział w konkursie, mającym na celu propagowanie idei spędzania czasu z dzieckiem przy wspólnym czytaniu.

Pod koniec września został ogłoszony konkurs „Przerwa na wspólne czytanie”, do którego została zgłoszona Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Pajęczno. Rywalizacja polegała na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną placówkę za pośrednictwem internetu. Dzięki głosom internautów pajęczańska biblioteka znalazła się w gronie nagrodzonych placówek. W nagrodę biblioteka otrzymała 50 książek o wartości ponad 1250 zł.

Dziękujemy wszystkim czytelnikom i przyjaciołom Biblioteki Publicznej Gminy i Miasta Pajęczno za udział w akcji Kinder Mlecznej Kanapki – Przerwa na wspólne czytanie. Dzięki państwa licznym głosom i zaangażowaniu wygraliśmy 50 książek dla dzieci do wspólnego czytania. Na 1000 zgłoszonych bibliotek z całej Polski zajęliśmy 78 miejsce z liczbą głosów 8802 – mówią bibliotekarki Anna Mielczarek i Elżbieta Jędrczak.

R e k l a m a

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
????
????
6 lat temu

Na szczęście, są jeszcze ludzie, dla których książka jest wartością.

asia
asia
6 lat temu

Biblioteki rosną w siłę ostatnio 🙂

olo
olo
6 lat temu

„…dzięki głosom INTERNATÓW…”-analfabeci w redakcji TP

xsz
xsz
6 lat temu

super