Burmistrz Tokarski odznaczony za zasługi dla samorządu

10

Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego jest wyróżnieniem nadawanym za szczególne osiągnięcia w pracy w samorządzie, za udział w pracach legislacyjnych, związanych z wprowadzaniem i reformowaniem samorządu terytorialnego w administracji polskiej i organizacjach międzynarodowych, czy też za pracę naukową, badawczą i dydaktyczną dotyczącą samorządu.

W tym roku do grona wyróżnionych samorządowców dołączył Burmistrz Gminy i Miasta Pajęczno Dariusz Tokarski. Impreza wręczenia odznaczenia odbyła się w piątek 16 października w Sali Narodowego Banku Polskiego w Łodzi. Odznaki honorowe wręczał minister administracji Andrzej Halicki. Dariusz Tokarski jest pierwszym samorządowcem z terenu powiatu pajęczańskiego, wyróżnionym Odznaką Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego.

fot.: UGiM Pajęczno
Poprzedni artykuł„Pieśni nadziei i zwycięstwa” w Działoszynie
Następny artykuł38-letni pacjent zmarł na parkingu przed szpitalem
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

10 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
ciekawski
ciekawski
8 lat temu

to co pan burmistrz dokonał aż tak niezwykłego, że dostał tą nagrodę?

wiedzący
wiedzący
8 lat temu

no jak to co??? dał pracę swoim ludziom

Ewa
Ewa
8 lat temu

Nie ma co się ograniczać !! przyznać Nagrodę Nobla!!!

fank
fank
8 lat temu

to i prawda „Ewa” – wypromował swą ostatnią kampanię na pajęczańskim gimnazjum (zresztą za nasze pieniądze) i z wielką pompą nadał imię „Polskich Noblistów”. Tylko zerknijcie jak ta piękna z frontu szkoła wygląda z tyłu budynku – o tym cicho sza i byle nie fotografować! – na szczęście dla włodarza, tego z ulicy nie widać. Pozdrawiam naszego Laureata (ciekawe czy wszystko u Niego tylko z frontu takie piękne???)

Barbara
Barbara
odpowiedział na komentarz  fank
8 lat temu

Mieszkałam w Pajęcznie 15 lat, pamiętam z tego okresu szarość tzn szare szkoły,szare bloki itp…..Słoneczko zaświeciło nad Pajęcznem jak wybrany został Pan Tokarski. Zastanawiam się dlaczego co niektórzy tak mocno go krytykują, śmieją się z jego pasji( zapewne wszyscy mają pasję) Krytykujący to zapewne takie pieski ogrodnika sami nie mogą to innym nie dadzą . Panie Dariuszu zapewne Pan nie czyta tego forum ,ale może ktoś inny Panu przekaże-Gratuluję sukcesu i życzę powodzenia.

Myśląca
Myśląca
odpowiedział na komentarz  Barbara
8 lat temu

Sukces to urzędasy zawdzięczają pieniądzom z Unii a nie swoim zdolnościom. Czego gratulować? Że Pajęczno ma mimo to długi i młodzi ludzi wyjechali na Zachód?
Piszesz, że Pno było szare itd. Ale to cała Polska wyszła z komunizmu i podniósł się standard życia. Żadna w tym zasługa Tokarskiego.
A poza tym – co z tego, że drogi będą nowe, chodniki równe a budynki urzędów ocieplone i pomalowane?
Jak ludzie nie będą mieli pracy to nikt nie zostanie w Pnie.

Smutny mieszkaniec
Smutny mieszkaniec
8 lat temu

Cieszcie się, że macie tak dobrego burmistrza a nie wybrzydzacie! Ja wam zazdroszczę, bo to co dzieje się teraz u nas w Działoszynie to jest jakaś kpina!

Swoj
Swoj
odpowiedział na komentarz  Smutny mieszkaniec
8 lat temu

Sami sobie tak wybraliście więc nie narzekaj 🙂

Oczko
Oczko
8 lat temu

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.Mało które miasteczko jest tak zadbane jak Pajęczno, widać efekty długoleyniej pracy , lata starań i doświadczenia jako samorządowca i jako gospodarza , a ludziom nigdy się nie dochodzi …. Gratulacje dla całego Urzędu a przede wszystkim dla Burmistrza .

wiedzacy
wiedzacy
8 lat temu

nagroda za zadłużenie gminy?