Do 5000 zł dofinansowania na wymianę przestarzałych źródeł ciepła

5

Na rok 2019 Urząd Gminy i Miasta Pajęczno planuje przystąpienie do realizacji przedsięwzięcia związanego z dofinansowaniem – poprzez dotację z budżetu gminy – kosztów inwestycji służących ochronie środowiska polegających na wymianie przestarzałych źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych (indywidualnych gospodarstwach domowych) na nowe ekologiczne piece, w których materiałem opałowym jest ekogroszek, pellet, gaz.

Działanie to prowadzone będzie w celu ograniczenia niskiej emisji i poprawy czystości powietrza na terenie Gminy i Miasta Pajęczno. Przewidywane dofinansowanie z budżetu Gminy do wymiany pieca będzie wynosić 5 000 zł.

Mieszkańcy Gminy i Miasta Pajęczno zainteresowani pozyskaniem dofinansowania do wymiany źródła ciepła będą mogli złożyć wstępną informację do dnia 10 października 2018 r. w Urzędzie Gminy i Miasta w Pajęcznie ul. Parkowa 8/12 98-330 Pajęczno pok. 103.


guest
5 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Pajeczanka
Pajeczanka
1 rok temu

A co z programem na który wplscilismy pieniądze (solary,fotowoltaika i wymiana pieców )?Można by zaśpiewać. ..”.ale to już było. .”…

zenek
zenek
1 rok temu

Odnawialne Źródła Energii – wydłużenie terminu oceny formalnej

Informujemy osoby, które podpisały umowy na udział w realizacji projektu „ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII W GMINIE PAJĘCZNO”, że w dniu 17 kwietnia 2018 roku Zarząd Województwa Łódzkiego wprowadził zmiany w regulaminie konkursu dotyczącego odnawialnych źródeł energii. W związku ze zmianami ocena formalna wniosków o dofinansowanie projektów przeprowadzona będzie w terminie 252 dni roboczych, tj od 22 stycznia 2018 roku do 22 stycznia 2019 roku. Zgodnie z powyższym do dnia zakończenia oceny formalnej żadne nowe działania w ramach realizowanego projektu nie będą podejmowane.

wlodek
wlodek
odpowiedział na komentarz  zenek
1 rok temu

O tym Gmina jako organizator spotkań w tym temacie powinna poinformować zainteresowanych przecież VICE jest pełnomocnikiem burmistrza od tych spraw ,za co bierze kasę

Pajęcok
Pajęcok
1 rok temu

Bardzo dobra inicjatywa 😀 kasa zawsze sie przyda na inne sprawy

Ala
Ala
odpowiedział na komentarz  Pajęcok
1 rok temu

moze akurat co z tego bedzie