Przedszkolaki z wizytą u burmistrza

20

W czwartek 20 września w przedszkolach na terenie całego kraju świętowano Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W dniu swojego święta przedszkolaki z Pajęczna odwiedziły ratusz i burmistrza.

Jedną z atrakcji, jakie przygotowano tego dnia dla najmłodszych była wizyta u Burmistrza Gminy i Miasta Pajęczno Dariusza Tokarskiego. W gabinecie włodarza zjawiły się dzieci z przedszkola i zaprezentowały swoje krótkie występy złożone z wierszyków i piosenek. Przedszkolaki wręczyły burmistrzowi własnoręcznie zrobione kwiaty. Włodarz serdecznie podziękował wszystkim przedszkolakom, złożył im życzenia i poczęstował słodyczami. Podczas wizyty w urzędzie maluchy zwiedziły również niektóre wydziały pajęczańskiego magistratu. Następnie dzieci spędziły miło czas na placu zabaw w Parku Miejskim przy fontannie.


guest
20 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Obywatel
Obywatel
1 rok temu

To mam rozumieć że Tokuś nadal jest burmistrzem? Bo plota poszła że już nie jest już sam nie wiem?

Irena
Irena
odpowiedział na komentarz  Obywatel
1 rok temu

zajmij się sobą!

Tomek
Tomek
odpowiedział na komentarz  Obywatel
1 rok temu

A to niby czemu by mial nie byc? Bo nie rozumie twojego pytania. Byl, jest i beeeedzie 🙂

Wiktoria
Wiktoria
odpowiedział na komentarz  Tomek
1 rok temu

też tak uważam!

Mieszkanka
Mieszkanka
odpowiedział na komentarz  Obywatel
1 rok temu

ha ha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mariusz
Mariusz
1 rok temu

“Następnie dzieci spędziły miło czas na placu zabaw w Parku Miejskim przy fontannie.” -bo wlasnego nie maja. gdzie jest obiecany plac zabaw przy przedszkolu???

Ryba
Ryba
odpowiedział na komentarz  Mariusz
1 rok temu

Będzie niebawem, pieniądze są już pozyskane. Wniosek rozpatrzony pozytywnie. Informacja Urząd Marszałkowski w Łodzi😀

Mariusz
Mariusz
odpowiedział na komentarz  Ryba
1 rok temu

co do pieniedzy pozyskanych poprosiłbym o link. chcialbym poczytac. z gory dziekuję

Kotek
Kotek
1 rok temu

Haha, do administrator dlaczego usuwa wszystkie wpisy pod kandydatami na burmistrza. Gdzie Pana obiektywizm, czyżby za dużo negatywny h wpisów na obecnego włodarza tak wstrząsnęły Pana obiektywizm. Proszę zmienić nazwę nie twoje pajeczno a pajeczno burmistrza D. T.

Emigrant
Emigrant
odpowiedział na komentarz  Kotek
1 rok temu

Na głównej jest reklama komitetu wyborczego burmistrza. Także hajs właściciela portalu już się zgadza 🙂

Zofia
Zofia
1 rok temu

Cenzura rodem z PRL dlaczego wykasowaliscie niekorzystne dla burmistrza komentarze pod artykulem z glosowaniem?
TwojePajeczno to prywatny portal burmistrza czy wszystkich mieszkancow?

Kicia
Kicia
odpowiedział na komentarz  Redakcja
1 rok temu

To są wiadomości,
i obiektywny dziennikarz o tym wie. W Pana wypowiedzi to nawet nikt o tym sie nie powinien dowiedzieć, bo dotyczy włodarza. Proszę zobaczyć jak pracują media i stanąć na wysokości zadania. Na przykład w Częstochowie

Zofia
Zofia
odpowiedział na komentarz  Redakcja
1 rok temu

Slabo, w wolnym demokratycznym kraju kazdy ma prawo do subiektywnej opinii, jezeli istnieje mozliwosc komentowania, tym bardziej ze nikt nikogo nie obrazal, bluznil itp
Wszystko co zostalo napisane bylo prawda, widac, ze ktos tu ma problemy z zaakceptowaniem rzeczywistosci, jezeli jest niewygodna w wyborach. Narzucanie cenzury i reklamowanie tylko jednego kandydata udowadnia, ze ten portal jest zupełnie nieobiektywny. Tym bardziej czas na zmiany. Mamy XXI wiek- przypominam.

Fiona
Fiona
odpowiedział na komentarz  Zofia
1 rok temu

Zofia, ja bez okularów widzę cztery zdjęcia kandydatów. Czy Ty widzisz na każdym włodarza?

Mariusz
Mariusz
odpowiedział na komentarz  Redakcja
1 rok temu

jeżeli chodzi o kandydatów na burmistrza(w zasadzie to powinny być komentarze pod wiadomościami z informacja o kandydatach a nie o przedszkolakach), zanim na KOGOKOLWIEK ZAGŁOSUJĘ, choćby nawet na początek internetowo, to poprosiłbym o UDOSTĘPNIENIE PROGRAMÓW WYBORCZYCH WSZYSTKICH KANDYDATÓW tak abym mógł porównać kto co może lub chce zaoferować jako kandydat. bez programu wyborczego glosowanie jest co najwyżej nie poważne czyli cala ankieta jest wyrwana z rzeczywistości. w innym przypadku uznam portal za stronniczy, w szybkim tempie o nim zapomnę będę szukał informacji innych źródłach.

wyborca 2
wyborca 2
1 rok temu

KOCHANI najwyższy czas zmienić burmistrza, głosujcie na Mielczarka lub Wiłę Proszę was wszystkich zanim podejmiecie decyzję udajcie się na 3 piętro do pani Niteckiej do Urzędu Gminy Pajęczno, i zażyczcie sobie nowy projekt studium Dla Pajęczna i Gminy. Zobaczycie co nam Tokarski chce zafundować, mamy czas na odwołanie od tego studium do 5 listopada, studium jest uchwalane na 30 lat. Jak teraz to przepchnie Tokarski, to mamy wysypisko 2x większe zajmuje Tuszyn, wiatraki o dużej mocy wkoło Pajęczna, Makowisk, Gajęcic , Podmurowańca, Ładzina, Niwisk Górnych i Czerkies zaraz za domami, oczyszczalnia ścieków w Makowiskach naprzeciwko Kościoła przy Kaplicy, kopalnia Cementowni… Więcej »

Mariusz
Mariusz
odpowiedział na komentarz  wyborca 2
1 rok temu

ooo a tych inwestycji nie bylo na plakacie wyborczym w planowanych inwestycjach. dobrze wiedziec ze pajeczno ma byc smieciowo i odkrywkowo wydojone za smieszny podatek. dzieki

Mirek
Mirek
odpowiedział na komentarz  wyborca 2
1 rok temu

Dobrze wiedziec, zima nie da sie wyjsc z domu, bo wszedzie czuc spalone smieci , a tu jeszcze chce nam dorzucic kolejne wysypiska ?! Swiadomie truc wszystkich mieszkancow, to juz dno, przeciez bedzie to prowadzic do nowotworow, ciezkich chorob, wczesniejszej smiertelnosci…
Ludzie trzeba to naglosnic i cos z tym zrobic. Szczegolnie pozostali kandydaci na burmistrza- zrobcie cos z tym, pobudka.