R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoDuże zmiany w Intermarché Pajęczno. Zobacz, jak wygląda sklep w nowym...

Duże zmiany w Intermarché Pajęczno. Zobacz, jak wygląda sklep w nowym koncepcie!

Poszerzona oferta produktów świeżych, bio, wege, wędlin świeżo pakowanych własnej produkcji oraz intuicyjny układ sklepu – to tylko niektóre ze zmian wprowadzonych w  Intermarché w Pajęcznie mieszczącym się przy ul. Kościuszki 78. Supermarket został ponownie otwarty 9 czerwca 2022 r. i jest dostępny dla klientów w nowym koncepcie – Power. Celem sieci jest wdrożenie nowego konceptu we wszystkich supermarketach Intermarché.

W odpowiedzi na potrzeby klientów Grupa Muszkieterów, zarządzająca Intermarché, modernizuje sklepy funkcjonujące w ramach sieci. Celem tych działań jest usprawnienie i uatrakcyjnienie robienia zakupów. Od 23 maja br. mieszkańcy Pajęczna w województwie łódzkim mogą skorzystać ze wszystkich udogodnień, jakie zapewnia nowoczesny koncept Power. Zmiany w funkcjonowaniu sklepu wiążą się również z wprowadzoną w 2019 roku nową platformą marki Intermarché. Zapoczątkowała ją kampania, której hasło przewodnie brzmi „Świeżo, tanio, z optymizmem”.

Po ponad 4 tygodniach intensywnych prac, oddaliśmy sklep w nowej odsłonie – koncepcie Power. Cieszymy się, że zmiany, których dokonaliśmy spodobały się klientom. Przebudowa przyczyniła się do jeszcze wygodniejszych zakupów, a obiekt zyskał nowy blask. Z istotnych zmian to przede wszystkim poszerzenie naszej oferty szczególnie na dziale wędlin świeżo pakowanych własnej produkcji, który cieszy się uznaniem klientów. Cały dział warzyw
i owoców również przeszedł metamorfozę i jest wizytówką Intermarché Pajęczno – mówi prezes, Bogdan Feruga.

Koncept Power to urzeczywistnienie idei, która przyświeca nam od początku istnienia sieci Intermarché w Polsce. Zależy nam, aby proces robienia zakupów przebiegał jak najsprawniej i aby nasi klienci mieli jak najszerszy dostęp do oferty produktów świeżych oraz kulinarnych inspiracji. Dla nas najważniejszy jest klient i jego czas, dlatego cieszymy się, że nasze nowe rozwiązania są przyjmowane przez konsumentów z dużą aprobatą – dodaje Benjamin Ferte, członek Zarządu Dyrekcji Handlowej Intermarché, i podkreśla W planach mamy modernizację supermarketów w kolejnych miastach.

Nowy koncept sklepów wiąże się z licznymi udogodnieniami dla klientów. W supermarkecie zmieniono układ – strefę świeżego ryneczku umieszczono przy wejściu do sklepu. Zaplanowano także specjalne miejsce na kulinarne inspiracje, ofertę promocyjną i sezonową, co ułatwia sprawne odnajdywanie potrzebnych artykułów. Oszczędność czasu możliwa jest również dzięki samoobsługowej krajalnicy do pieczywa oraz sprzedaży części produktów, np. wędlin, mięs czy serów, na dwa sposoby – tradycyjnie oraz w formie gotowych, świeżo zapakowanych w próżniowe woreczki porcji. Na uwagę zasługuje także poszerzona oferta artykułów bio, fit, wege, kuchni świata, produktów dla aktywnych, ciast pakowanych oraz dań gotowych. Stworzono strefę wędlin świeżo pakowanych własnej produkcji i rozbudowano przestrzeń sprzedaży mięs. Koncept Power to również nowy wizerunek – odświeżono wystrój i szatę graficzną wnętrza, aby była jeszcze atrakcyjniejsza dla klientów. 

Zmiana konceptu to jeden ze sposobów dostosowywania sieci Intermarché do potrzeb klientów. Właściciele supermarketów to niezależni polscy przedsiębiorcy, którzy odprowadzają lokalnie podatki i podejmują liczne działania na rzecz społeczności lokalnych, np. poprzez organizację akcji społecznych. Wśród najważniejszych akcji tego typu można wymienić bezpłatne badania mammograficzne w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek” czy działania Fundacji Muszkieterów: „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”. Poza zmianą konceptu sklepów ich właściciele mogą rozwijać swoje placówki handlowe także poprzez inne usługi – np. otwarcie stacji paliw czy wprowadzanie rozwiązań z zakresu e-commerce (Intermarché Drive). Decydując się na takie rozwiązania, właściciele placówek mogą liczyć na pełne wsparcie centrali Grupy Muszkieterów. 

Więcej informacji o działalności Intermarché Pajęczno oraz aktualnych promocjach
i wydarzeniach dostępnych jest na profilu Facebookowym – https://www.facebook.com/intermarche.pajeczno/

ZOBACZ, JAK ZMIENIŁ SIĘ SKLEP:

R e k l a m a

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Olo
Olo
1 rok temu

Sklep ładny wygląd ,ale jak drogo jest teraz

Tomasz
Tomasz
1 rok temu

Ładnie ale nic nie można znaleźć i ceny wysokie . O szybkich zakupach można już zapomnieć 🤔Dobrze że kasy zostawili na starym miejscu .