R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPowiatPolicyjny test sprawności z udziałem gości specjalnych

Policyjny test sprawności z udziałem gości specjalnych

Samorządowcy, sportowcy, funkcjonariusze oraz przyszli policjanci zmierzyli się ze specjalnym torem przeszkód, który sprawdza sprawność kandydatów starających się o pracę w Policji.

Policyjny test sprawności odbył się we wtorek 14 czerwca 2022 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie. W spotkaniu uczestniczyli szefowie pajęczańskiej Policji insp. Karol Mielczarek, podinsp. Jarosław Słok, oraz licznie zgromadzeni goście. W wydarzeniu udział wzięli starostowie pajęczańscy Zbigniew Gajęcki i Paweł Sikora, dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Działoszynie Marcin Słupiński, zastępca dyrektora pajęczańskiego Zespołu Szkół Anna Strzelczak, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie, przedstawicieli „Klubu Biegacza Warta”, zawodnicy MMA oraz uczestnicy chcący zmierzyć się z przygotowanym torem przeszkód.

Po omówieniu przez instruktora taktyk i technik interwencji poszczególnych etapów toru przeszkód oraz zaprezentowaniu prawidłowości jego wykonania, przystąpiono do sprawdzania kondycji fizycznej uczestników spotkania. Podczas spotkania towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera. Nie zabrakło oklasków, okrzyków dopingu, wzajemnego wsparcia, a także gratulacji.

Taki „wyraz solidarności” niesie społeczny przekaz. Nie tylko policji ale również przedstawicielom władz publicznych, obywatelom zależy na jak najlepszych kandydatach chcących w przyszłości służyć społeczeństwu. Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za przybycie, a przyszłym kandydatom życzymy pozytywnego przejścia postępowania kwalifikacyjnego oraz powodzenia w drodze do założenia niebieskiego munduru – podsumowała wydarzenie sierż. sztab. Wioletta Mielczarek.

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Freedom
Freedom
1 rok temu

To już nie wlepiają mandatów za brak masek?