„II Pajęczański Wieczór Kabaretowy” [ZDJĘCIA]

2

W sobotę 5 sierpnia w Amfiteatrze Miejskim już po raz drugi odbył się „Pajęczański Wieczór Kabaretowy”. Wypełniony po brzegi amfiteatr przez cały wieczór eksplodował salwami śmiechu. W pełnym humoru, kilkugodzinnym show na scenie pojawiły się gwiazdy polskiej sceny kabaretowej: Andrzej Grabowski, Grzegorz Stasiak, Grzegorz Poloczek oraz kabaret Koń Polski.

Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia.

Poprzedni artykułSulmierzyce walczą do końca
Następny artykułRośnie liczba obcokrajowców pracujących w woj. łódzkim
guest
2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
5 lat temu

Pajęczański drugi wieczór kabaretowy przeszedł już do historii ale był bardzo udany i przy pięknej pogodzie można było bardzo miło spędzić ten sobotni wieczór za co organizatorom tego przedsięwzięcia należą się podziękowania.
Uważam że takie wieczory kabaretowe są świetną formą rozrywki zarówno dla tych najstarszych jak i najmłodszych ale gdyby tak następny już trzeci wieczór ubogacić w większą ilośc kabaretów i rozpocząć go wcześniej to było by całkiem pozytywnie, oczywiście wszystko wiąże się z kosztami, ale można by wykonać bilety na taki wieczór w rozsądnej cenie i tym samym poszerzyć listę występujących.

Uczestnik
Uczestnik
5 lat temu

Było bardzo śmiesznie! W pewnym momencie było tak śmiesznie że dosłownie popuściłem w majtory i gdy zaszedłem do domu to musiałem je prać. Już nie te lata i nie ten zawór na takie kabarety